Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK

Bejce podkreślają naturalne piękno drewna

Drewno to wyjątkowy produkt naturalny, który tworzy w domu przytulną atmosferę. Dzięki zastosowaniu bejc piękno drewna zostaje jeszcze mocniej podkreślone, zachowując jednocześnie swoją naturalną strukturę i charakter. A kolor drewna jest zaakcentowany i w szczególny sposób eksponowany. Poza tym, stosując bejce można nadać meblom również antyczny wygląd.

Jako wiodący austriacki producent, mający w ofercie  lakiery, farby i środki ochrony drewna ADLER jest Waszym właściwym partnerem w temacie bejc. Oferujemy kompleksowy asortyment bejc dla różnych wymagań projektowych. Drewno ma mieć antyczny wygląd? Albo przy pomocy bejcy chcesz stworzyć nowoczesno-futurystyczny efekt? Obie możliwości są możliwe do osiągnięcia z naszymi produktami. Czy to "Neoantik""Classic" czy "Style", u nas znajdziesz idealne rozwiązania dla Twoich pomieszczeń. Przekonaj się sam i zajrzyj do naszej palety produktów. 

 

Więcej o temacie: ADLER bejce wodne

 

Więcej o temacie: ADLER bejce rozpuszczalnikowe

 

 

Masz pytania dotyczące bejc? Skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy Ci w tym temacie.

 

Skontaktuj się z nami przy pomocy formularza kontaktowego online!

 

 

Inne interesujące tematy znajdziesz tutaj:

    Opis wielkość format
    Broszura - ADLER bejce 5.6 MB PDF

    Zum ADLER Online-Shop: