Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK

Jeden lakier do wszystkich przypadków

Jesteśmy tradycyjnym przedsiębiorstwem z Tyrolu i specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży lakierów, lazur, farb oraz środków ochrony drewna. Nasze motto brzmi: najlepsze produkty i najlepszy serwis.

Szukasz wysokiej jakości lakieru, który możesz zastosować na swoje okna, drzwi, meble lub pokryć nimi parkiet? Albo rozglądasz się za lakierem do metalu, aby ochronić metalowe elementy przed korozją lub chcesz po mistrzowsku dobrać kolorowe akcenty w swoich wnętrzach? Nie ma problemu, mamy właściwy lakier dla każdego z tych celów.

ADLER LAKIERY DO DREWNA

Drewno tworzy wyjątkową atmosferę w pomieszczeniach. Ponieważ jest to naturalny materiał, drewno musi być odpowiednio polakierowane i regularnie pielęgnowane, tak by jak najdłużej cieszyć swoim pięknem. Oferujemy powłokę lakierniczą, która ochroni i uszlachetni Wasze meble, podłogi lub inne drewniane elementy. Nasze produkty osiągają najwyższe standardy i zapewniają perfekcyjne wykończenie. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na lakier wodorozcieńczalny czy z żywicy syntetycznej, od marki ADLER zawsze możesz się spodziewać najlepszych rozwiązań. Drewniane podłogi i schody polakierowane naszymi  lakierami do podłóg będą jeszcze piękniejsze. Naturalny wygląd drewna będzie jeszcze mocniej podkreślony i zaakcentowany. Ponadto, powłoki lakiernicze marki ADLER chronią drewno przed uszkodzeniami wynikającymi z codziennego użytkowania.

WŁAŚCIWY LAKIER DO METALU I INNYCH MATERIAŁÓW

Specjalnie dla metalowych powierzchni ADLER oferuje szeroką paletę produktów, które chronią ten cenny materiał i zapobiegają korozji. Niezależnie od tego, czy lakierujesz w kolorze metalowe powierzchnie przy pomocy  FerroColor czy chcesz chronić metalowe elementy na zewnątrz z FerroGSX - w ADLER znajdziesz coś dla siebie. Dla celów projektowych oferujemy lakiery z efektem metalicznym lub specjalne lakiery do zastosowań zewnętrznych oraz wewnętrznych.  

Również do różnego rodzaju zleceń ADLER oferuje zróżnicowaną paletę produktów: do malowania czy natrysku, od lakierów w spray-u do lakierów stosowanych w przemyśle. A dobór kolorów u ADLER-a jest prawie nieograniczony. 

    Inne interesujące tematy znajdziesz tutaj:

    Zum ADLER Online-Shop: