Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK

Mit unseren Wandfarben sind Ihrer Kreativität keine Grenzen gesetzt

Dzięki odpowiedniej powłoce nadasz swoim przestrzeniom energii i kolorów. Urzeczywistnij swoje pomysły i umieść mistrzowski akcent. Z naszych farbami ściennymi nadasz swemu domu unikalny styl. Farby ścienne marki ADLER są nie tylko najwyższej jakości, ale także są łatwe w użyciu i przyjazne dla środowiska.

Jako niezależna austriacka firma rodzinna cieszymy się silną pozycją na rynku i chcielibyśmy dzięki przyszłościowym rozwiązaniom i innowacjom nadal się rozwijać. Jesteśmy nie tylko wiodącym austriackim producentem takich produktów jak lakiery, farby ścienne i środki ochrony drewna, ale obecni także jesteśmy na rynkach europejskich. Więc jeśli szukasz wyspecjalizowanego i doświadczonego dostawcy farb ściennych, w ADLER znajdziesz właściwego doradcę technicznego.

 

Czy to efekt metalu na ścianie, jedwabisty połysk lateksowej farby w odcieniu głębokiej bieli, doskonałe farby emulsyjne czy mineralne farby ścienne do stworzenia wysoko jakościowych powłok, w ADLER na pewno znajdziesz coś dla siebie. I dzięki nowoczesnemu systemowi mieszania kolorów ADLER Color4You kolory farb ściennych mogą być przygotowywane specjalnie według Twoich potrzeb.

 

Puść wodze fantazji i rozwiń swoją kreatywność - z naszymi farbami ściennymi odniesiesz sukces w indywidualnym projektowaniu swoich pomieszczeń! Skorzystaj z naszej zakładki  Sprzedawcy i dowiedz się gdzie najbliżej możesz kupić nasze farby ścienne.

 

Do katalogu produktów: Farby ścienne.

Do katalogu produktów: Farby fasadowe.

 

 

Inne interesujące tematy znajdziesz tutaj:

Opis wielkość format
Broschüre ADLER Wandfarben & Fassadenfarben 3.3 MB PDF

Zum ADLER Online-Shop: