Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK

ADLER - wenn es um hochwertige Holzlacke geht

Dla nas liczą się standardy, które sami sobie ustalamy – tak brzmi nasza filozofia. Jesteśmy czołowym ekspertem gdy chodzi o środki ochrony drewna i lakiery oferując swoim klientom szeroką paletę produktów sięgającą 10 000 artykułów. 

Nasze lakiery do drewna są – podobnie jak wszystkie inne produkty – testowane pod względem jakości i są nieszkodliwe dla zdrowia. Lakiery do drewna produkujemy do wielu zastosowań, zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Nieważne czy chcesz polakierować lub pomalować meble, okna, drzwi czy inne drewniane elementy, w ADLER na pewno znajdziesz coś dla siebie. Zróżnicowana paleta produktów zawiera w sobie zarówno lakiery syntetyczne, jak i te na bazie wody, a także lakiery w spray’u  i lakiery pod walec. 

Oferujemy szeroki wybór najwyższej jakości lakierów do drewna w rozmaitych  kolorach. Znajdziecie u nas nie tylko przezroczyste i białe lakiery, ale także kolorowe  lakieryo wyrazistych efektach i lakiery tworzące efekty specjalne. Pozwól się ponieść swojej kreatywności i stwórz z naszymi produktami szczególny akcent.  Twoje możliwości projektowania są dzięki temu bez żadnych ograniczeń. Masz pytania dotyczące naszych produktów? Skontaktuj się z nami, chętnie Ci doradzimy!

    Inne interesujące tematy znajdziesz tutaj:

    Zum ADLER Online-Shop: