Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK

ODPOWIEDZIALNY ZA SPRAWY PERSONALNE

mgr Dietmar Rosanelli

Kierownik Działu Osobowego

PAŃSTWA OSOBA DO KONTAKTU

Państwa osoba do kontaktu

Angelika Schiltz

Sekretariat ds. Osobowych

Bergwerkstr. 22

A-6130 Schwaz

 

Tel. +43 5242 6922-740

personal@adler-lacke.com

Praca w firmie ADLER

Każde przedsiębiorstwo jest tylko tak dobre, jak ludzie, którzy w nim pracują. Dlatego leży nam na sercu rozwój naszych pracowników i wspieramy ich, gdzie tylko to możliwe.

WPROWADZENIE DO FIRMY ADLER

Witamy w firmie ADLER! Podczas obszernego oprowadzenia po zakładzie będą Państwo mogli się zorientować, jak wygląda otoczenie Państwa nowego miejsca pracy. W zależności od Państwa przyszłego zakresu działalności przygotowany zostanie specjalnie dla Państwa plan szkolenia (czas trwania 4 – 6 tygodni). 

 

Po intensywnym okresie przyuczenia oczekuje Państwa 38 godzin pracy w tygodniu, które można sobie samemu rozdzielić w określonych ramach ruchomego czasu pracy. Dla lepszego startu oraz by Państwo mogli szybko poznać swoich kolegów, podajemy informacje na temat oferowanych propozycji socjalnych i regularnej aktywności naszego zakładowego towarzystwa sportowego. 

CO JEST SPECJALNEGO W MIEJSCU PRACY W FIRMIE ADLER

Wspieranie pracowników & dalszy rozwój 

Każde przedsiębiorstwo jest tylko tak dobre, jak ludzie, którzy tam pracują. Dlatego leży nam na sercu dalszy rozwój naszych pracowników i wspieramy ich, gdzie jest to tylko możliwe. Podczas odbywających się co roku rozmów z pracownikami mają Państwo możliwość przeanalizowania swoich osiągnięć i je poprawić. Od ucznia do kadr kierowniczych, wspieramy drogę osobistej i zawodowej kariery i oferujemy dla niej ciekawe możliwości. 

 

Wyszkolenie i dokształcanie się 

Przykładamy wielką wagę do gruntownego wyszkolenia i dokształcania się. Naszym pracownikom stwarzamy możliwość do dalszego rozwoju zawodowego, metodycznego, osobistego i społecznego. 

 

Działalność międzynarodowa – „Korzenie w Tyrolu, gałęzie w Europie”  

Jesteśmy przedsiębiorstwem europejskim i współpracujemy blisko z naszymi klientami i partnerami w Niemczech, Szwajcarii, Włoszech, Polsce, Słowacji, Czechach i innych krajach. 

 

Proponować pomysły i je urzeczywistniać  

Zapraszamy każdego pracownika do składania propozycji i przedkładania własnych pomysłów. Ponadto nowa grupa projektowa ACC2 (Zarządzanie Innowacjami) stwarza naszym pracownikom okazję do przedkładania pomysłów i ich urzeczywistniania. W ten sposób przyczyniają się oni aktywnie do powodzenia przedsiębiorstwa. 

 

Stabilność i trwałość  

Cenimy długotrwałe, solidne związki z naszymi pracownikami i oferujemy pewne miejsce pracy. 

 

Troska o przyszłość i udział w sukcesie 

Naszym pracownikom (z wyjątkiem zatrudnionych z minimalną pensją), którzy są zatrudnieni ponad dwa lata, opłacamy składkę na fundusz emerytalny. Uczniom oferujemy specjalną umowę. Po 5 latach, licząc od początku nauki, opłacamy im również składkę na fundusz emerytalny. Ponadto nagradzamy udział w powodzeniu firmy udziałem w zyskach. 

 

Stołówka zakładowa  

Od poniedziałku do czwartku można wybierać codziennie w naszej stołówce zakładowej jedno z trzech oferowanych menu w szczególnie korzystnej cenie 2,50 euro. 

 

Działalność socjalna  

W celu wspierania harmonijnego współżycia i dobrego klimatu w pracy w firmie ADLER-Werk istnieją dodatkowe zwyczaje, oferty usług i dobrowolne dodatki socjalne, jak np. finansowanie kosztów podróży. Zakładowe towarzystwo sportowe organizuje dla wszystkich fanów sportu regularnie imprezy sportowe. Jest to też dobra okazja do spotkania towarzyskiego. 

 

Na organizowanym raz w roku wieczorze zakładowym honorujemy naszych wieloletnich pracowników i żegnamy emerytów. Do tego trzy razy w roku wszyscy pracownicy otrzymują firmową gazetę pracowniczą ADLER aktuell. 

Zum ADLER Online-Shop: