Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK

Holzlasuren schützen und pflegen Ihr Holz

Jesteśmy tradycyjną, rodzinną firmą oferującą swoim klientom ponad 10 000 artykułów w dziedzinie dekoracji ścian i fasad. Ponadto, jesteśmy wiodącym w Austrii producentem lakierów, lazur do drewna oraz środków ochrony drewna.

Lazury do drewna pozwalają osiągać nie tylko wspaniały efekt wizualny, ale też chronią ten naturalny surowiec przed wilgocią i uszkodzeniami. Tylko odpowiednio zabezpieczone i pielęgnowane drewno pozostanie piękne przez wiele lat. Poszukujesz lazury gruntującej i wyrównującej  do starego drewna? A może rozglądasz się za wysokojakościową lazurą nie zawierającą rozpuszczalników? W ADLER znajdziesz lazury spełniające wszystkie Twoje potrzeby. Także stworzone na bazie wody lub kryjące lazury należą do naszej oferty.

 

Z naszym produktem do stosowania wewnątrz –  Innenlasur UV 100, możesz przykładowo chronić jasne drewno przed żółknięciem. Rozpuszczalna w wodzie lazura do drewna oferuje znakomitą ochronę przez żółknięciem i troszczy się o to, aby naturalny wygląd drewna pozostał takim przez długi czas. Spójrz na rubrykę „Produkty i rozwiązania”

W razie pytań dotyczących tematów: środki ochrony drewna, lakiery i lazury do drewna jesteśmy gotowi do pomocy.

    Inne interesujące tematy znajdziesz tutaj:

      Zum ADLER Online-Shop: