Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK

Möbel lackieren mit ADLER: bester Schutz für Ihr Holz

Drewno jako naturalny surowiec odnawialny jest jednym z najpiękniejszych materiałów do produkcji mebli. Lakierowanie mebli jest najlepszym sposobem, aby ochronić drewno przed plamami, wilgocią, brudem oraz kurzem i jednocześnie je uszlachetnić. Firma ADLER oferuje szeroką gamę najwyższej jakości produktów dla każdego zastosowania.

 

STOLARZE & RZEMIEŚLNICY: PROFESJONALIŚCI LAKIERUJĄ MEBLE

Gdy wiodący stolarz lakieruje lub uszlachetnia Twoje cenne meble albo elementy wyposażenia wnętrz, zaufaj jakości produktów ADLER i doświadczeniu, które firma zdobyła przez wiele lat. Lakiery do mebli marki ADLER spełniają funkcję ochronną i uszlachetniają powierzchnie, a także osiągają najwyższe standardy w kategoriach: lakierowanie mebli i elementów wyposażenia wnętrz. Nieważne, czy chcesz polakierować meble lakierem poliuretanowym  czy na bazie wody, najwyższa odporność na obciążenia chemiczne, jak i mechaniczne, a także  prostota przerabiania są zawsze zagwarantowane przez ADLER.

Do katalogu produktów: Lakiery meblowe i utwardzacze

PRZEMYSŁOWE LAKIEROWANIE MEBLI

Aby sprostać szczególnym wymaganiom przemysłowej produkcji mebli, firma ADLER już od ponad dekady prowadzi badania nad przyjaznymi dla środowisk systemami powłok lakierniczych. ADLER jest dziś wyznacza standardy technologiczne, jeśli chodzi o przemysłowe lakierowanie mebli. Wielu znanych producentów mebli, kuchni i parkietów lakieruje swoje produkty lakierami premium od ADLER.  

Broszura: "Powłoki lakiernicze dla mebli i parkietów" pobierz.

PRODUKTY DLA MAJSTERKOWICZÓW

Dzięki modnym kolorom możesz w okamgnieniu  zamienić stare meble na nowoczesne. Całkiem prosto i szybko polakierujesz swoje meble jednym z naszych specjalnych produktów: ADLER  Aquacryllub Soloplast. Lakiery do mebli od ADLER ujmują swoją jakością, a przede wszystkim łatwością w nakładaniu – dlatego lakierowanie mebli to sama przyjemność.

Broszura: "Uszlachetnianie drewna w domu" pobierz.

 

Nieważne czy chcesz bezbarwnie polakierować swoje meble i w ten sposób podkreślić naturalność tego materiału, czy wybierzesz jeden z modnych kolorów – u nas zawsze znajdziesz coś dla siebie. Od tępego matu po wysoki połysk - z ADLER polakierujesz swoje meble profesjonalnie i skutecznie.

 

 

Inne interesujące tematy znajdziesz tutaj:

 

Zum ADLER Online-Shop: