Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK

ADLER 15 lat na Słowacji

Srdečné blahoželanie! Gratulacje! Przez 15 lat w sąsiadującej z nami Słowacji, gdzie dzięki staraniom naszych kolegów dzisiaj, w wielu żyłach płynie nasza farba. Rocznica była obchodzona!


22.03.2016

Od 2000 roku Słowakom znane są żółte puszki i bańki. Zaś od 2008 roku ADLER posiadają własną firmę – ADLER Slovensko s. r. o. – tzn. z serwisem i dystrybucją sprzedaży na cały kraj.

 

KOLOROWY ODDZIAŁ: KLIENCI, UNIA I MEDIA

 

Aby uczcić rocznicę i znaczących klientów, wszyscy pracownicy ADLER Slovensko spotkali się w grudniu 2015 r. w doskonałym Hotelu Wellness Hotel Chopok w Demänovskiej Dolinie. Ogólnie rzecz biorąc świętowało 90 osób, 15-ty żółtoczerwony rok w Słowacji. Inżynier Jan Svocák, Kierownik sprzedaży ADLER Slovensko, dziękował klientom: „za to, że dzięki nim ADLER Slovensko mogło wzrosnąć na Słowacji i tak dobrze się rozwinąć. Dziękujemy wam za tak dobre partnerstwo i życzymy sobie bycia jeszcze lepszym serwisem z perfekcyjnymi produktami, Partnerami Top w każdych pytaniach dotyczących powierzchni lakierniczych!“ Innymi gośćmi byli przedstawiciele mediów – mgr Eva Patrasová-Snopková i jej mąż z magazynu „Drevársky magazín“, tzn. Magazyn drewna. Przedstawiciele Wydziału Nauk Leśnych na Politechnice w Zwoleniu z prof. inż. Jozefem Kudela, PhD i jego żona RNDr. Dagmara Kúdelova.

 

KOLOROWY PROGRAM:

 

Po południu jubileuszu rozpoczęto program: zaproszeni goście mieli możliwość korzystania ze spa, bilardu, gry w kręgle lub baru. Oficjalne uroczystości rozpoczęły się w Sali kongresowej hotelu z okolicznościowym toastem i posiłkiem. Para taneczna z Popradu przedstawiła układ składający się z kilku klasycznych tańców. Uroczyste otwarcie rozpoczął inż. Jan Svocák, a następnie kilka słów powiedział kierownik Sprzedaży ADLER-Werk mgr Thomas Stolz i mgr Jan Bauchner, Kierownik Sprzedaży ADLER Czesko; podziękował wszystkim za współpracę. Następnie zespół Wendigo ze wschodniej Słowacji zaprosił gości na parkiet, i umilał im czas do godziny 4:00 nad ranem. „Atmosfera była serdeczna, w gronie przyjaciół, czy mogło być lepiej?”, opowiada Jan Svocak.

Zum ADLER Online-Shop: