Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK

ADLER na Międzynarodowych Targach dla Dostawców Branży Meblowej i Wyposażenia Wnętrz „ZOW” w Bad Salzuflen: przepis na sukces badań i innowacji

ADLER posiada przepis na sukces - a to oznacza, że jest w dużych opakowaniach: z kwitnącą innowacyjnością, pomaga wiodącym producentom lakierów w Austrii w zdrowym rozwoju. Na Targach ZOW w Bad Salzuflen zaprezentuje ADLER w połowie lutego, najlepsze lekarstwo dla długoterminowego sukcesu: zawsze nowe, ekscytujące, idealnie dopasowanie do użytkownika, dla wysokiej jakości wykończenia powierzchni!


07.01.2016

FIT z ADLER

 

Ten, kto pomimo chorzej gospodarki, pozostaje bez objawów, najlepiej nadaje się na silnego pomocnika: „stoimy przy naszych klientach, jako innowacyjni partnerzy: nasi eksperci działu badań codziennie, skrupulatnie pracują nad nowymi rozwiązaniami dla najlepszych powierzchni”, podkreśla Kierownik Sprzedaży ds. przemysłu meblarskiego DI (FH) Christian Schütz.  Osiągniecie unikalnych efektów lakierniczych, jak nowy ADLER Brilliant-Metallic, dodaje czaru i blasku w pokoju dziennym i kuchni; ale również udoskonalenie powierzchni szklanych, płytek czy nowoczesnych z nadrukiem cyfrowym.  

 

Odpowiednia dawka

 

"Naszym atutem jest indywidualne doradztwo i wsparcie we wszystkich obawach. Jesteśmy zawsze tam, gdzie chodzi o znalezienie optymalnych, kreatywnych rozwiązań dla użytkowników ", mówi Schütz. Wyjątkowy, specjalny kolor lub niewielka ilość materiału, nie stanowi dla firmy ADLER problemu! Możecie się o tym przekonać na Międzynarodowych Targach dla Dostawców Branży Meblowej i Wyposażenia Wnętrz ZOW w Bad Salzuflen od 16. do 19. lutego 2016, w dyskusji z naszymi ekspertami, na stoisku C5 w hali 21. Do tego zaprezentujemy najpiękniejsze wzorniki z oryginalnymi efektami. Nie przepuśćcie takiej okazji – czekamy na Ciebie!

 

 Link do katalogu produktów: ADLER Möbellacke

Kontakt z prasą
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napisz e-mail

Zum ADLER Online-Shop: