Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK

ADLER poszukuje najlepszych do barwnego zawodu

W jesieni firma ADLER robi małe wyprawy w poszukiwaniu tych, którzy są de„Best”


03.10.2016

Tyrolska fabryka lakierów uczestniczy ponownie w wielkich targach pracy i nauki w Innsbrucku. Od 19 do 21 października 2016 przedsiębiorstwo ze Schwaz chce zachęcić młodych ludzi do podjęcia barwnej kariery .

 

TA JESIEŃ BĘDZIE KOLOROWA

 

Kto ma orle oko do wypatrzenia właściwego koloru? I kto ma dobre rączki do mieszania, mierzenia i wykonywania mistrzowskich okazów? To i równocześnie swoje powołanie do zawodu technika laboratoryjnego mogą odnaleźć dziewczyny i chłopcy na stanowisku firmy ADLER na targach BeSt³. Przedstawiamy kształcenie w firmie ADLER-Werk i chcielibyśmy wielu młodych ludzi zapalić do tej fascynującej i barwnej nauki” mówi Michael Enders, odpowiedzialny za uczniów w firmie ADLER. Świat farb i lakierów jest szczególnie różnorodny i oferuje najlepsze szanse na karierę zawodową. „Kształcimy specjalistów dla naszego Działu Badawczo-Rozwojowego zatrudniającego ponad 100 pracowników, zapewniającego nam przewagę na rynku międzynarodowym. Wielu byłych uczniów zajmuje dzisiaj kierownicze stanowiska w tym dziale, który zadecydował o wielkim sukcesie firmy ADLER, twierdzi Michael Enders.

 

ODKRYWANIE NOWEGO

 

Grupa z firmy ADLER cieszy się już na spotkanie licznych zmotywowanych odwiedzających. „DeBest3 to interesujące miejsce spotkań, a dla nas dobra okazja dotarcia do młodych ludzi, którzy sami by nie wpadli na pomysł zatrudnienia się u nas jako technicy laboratoryjni. Na przykład, nauka to atrakcyjna możliwość dla maturzystów i tych, którzy przerwali naukę w szkole” zaznacza Michael Enders. Dlatego fabryka lakierów ADLER-Werk chętnie bierze udział w tej wielkiej imprezie edukacyjnej!

Kontakt z prasą
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napisz e-mail

Zum ADLER Online-Shop: