Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK

ADLER rozwinął się w Tyrolu i tam też się rozwija

ADLER-Werk Lackfabrik prowadzi rodzinny biznes w samym sercu Europy od ponad 80 lat. I tak pozostanie! Ponieważ jedynym miejscem produkcji jest Schwaz w Tyrolu: firma rozwija się i inwestuje w budowę najnowocześniejszej fabryki lakierów wodorozcieńczalnych w Europie i z tym także wiąże swoją przyszłość. Tego ranka firma świętowała uroczyście położenie kamienia milowego wraz z burmistrzem miasta Schwaz.


03.02.2016

 

3.000 METRÓW KWADRATOWYCH NOWOCZESNEJ PRODUKCJI

 

„Z infrastrukturą i serwisem jesteśmy u klienta na miejscu. Ale produkcją i badaniami zajmujemy się tylko w Schwaz”, mówi bizneswoman Andrea Berghofer, która prowadzi ADLER w trzecim pokoleniu. 2016 rok jest kamieniem milowym w historii firmy: powstanie najnowocześniejsza fabryka lakierów wodorozcieńczalnych w europie. Już we wrześniu powinna zostać wykończona powierzchnia 3000 m2, zaś na początku 2017 roku rozpoczniemy produkcję. „Dzięki najnowocześniejszej modułowej produkcji, będziemy produkować do 30.000 ton lakierów wodorozcieńczalnych rocznie”, cieszy się Christian Steurer, Kierownik działu logistyki ADLER. „Nazywamy to ultra-nowoczesną technologią produkcji miłością MOFA”, mówi.

 

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

 

Zgodnie z planem insbruckiego biura architektonicznego ATP powstaje na terenie zakładu nowoczesny budynek. Fasada z długowiecznego świerku, lakierowana będzie lazurą Trendlasur Pullex Silverwood. Symbolicznym kamieniem milowym był dzisiejszy dzień -  3 lutego 2016, świętowany wraz z burmistrzem miasta Schwaz i zespołem planowania ADLER. Na oficjalnej inauguracji przyszłego rozwoju fabryki ADLER-Werk Lackfabruk i lokalizacji przemysłu w Schwaz w Tyrolu rozbrzmiewała muzyka.

 

SPÓJRZCIE

 

Inwestycja 2016: 25 milionów euro

Całkowity koszt inwestycji, wszystkie 3 etapy konstrukcyjne: około 60 milionów euro

Powierzchnia nowego budynku: 3.000 metrów kwadratowych

Zdolność produkcyjna nowego budynku: 30.000 ton lakierów wodorozcieńczalnych

Przewidywany termin oddania: wrzesień 2016

Kontakt z prasą
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napisz e-mail
mgr Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napisz e-mail

Zum ADLER Online-Shop: