Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK

ADLER VariColor: wszechstronny produkt!

Czy Państwa dom potrzebuje zmiany koloru i odświeżenia? Drzwi, okna, kaloryfery, rury metalowe, stare komody czy koń na biegunach? Nie mają Państwo jednak ochoty stosować różnych lakierów i produktów gruntujących? W tym wypadku jest tylko jedno rozwiązanie: użycie naszego wszechstronnego produktu - ADLER VariColor.


12.04.2013

JEDEN PRODUKT DO WSZYSTKICH PRZYPADKÓW

Lakier, który może wszystko? Gdzie jest tutaj haczyk? Można tak myśleć, jednak tak nie jest. ADLER VariColor jest przyjaznym dla środowiska lakierem na bazie wody, nieszkodliwym dla zabawek i dodatkowo zgodnym z dyrektywą Baubook.  Firmy budowlane oszczędzają z produktem VariColor nie tylko czas i materiał, ale także pieniądze.

 

„Kto wcześniej chciał wykonać prace malarskie w domu, nadciągał z kartonem pełnym puszek. Do tego były konieczne różne lakiery i różne produkty do gruntowania”, mówi Rainer Troppmair, Kierownik rozwoju lakierów w firmie ADLER. „VariColor jest produktem do wszystkich przypadków. Wystarczą dwie warstwy bez gruntowania!”

PROFESJONALNE WŁAŚCIWOŚCI, POŁYSK I BLASK

Uniwersalny barwny lakier ADLER profesjonalnie utrzymuje się na wszystkich rodzajach podłoża. Odpowiedni do drzwi, okien drewnianych i PVC, mebli, kaloryferów i innych metali wewnątrz pomieszczeń i na zewnątrz. Jeśli pożądane jest uzyskanie efektu antyku lub żelaza kutego, należy zastosować VariColor E20. Ta baza do efektów pozwala uzyskać połysk żelaza, który nadaje każdej powierzchni strukturę i optyczne wrażenie wysokowartościowego metalu; w tym ochronę przeciwko rdzy.

Obok wszystkich barw, które pożąda serce, ADLER VariColor jest także dostępny w formie bezbarwnej – w macie, tak jak barwne warianty jak również w połysku. Dzięki tej kryjącej nawierzchni można uzyskać efekt połysku dla każdej barwnej powierzchni.

SUKCES GWARANTOWANY

„ADLER VariColor daje się wspaniale przerabiać, obojętnie czy jest nakładany pędzlem, wałkiem czy metodą natrysku. Rozprowadza się tak dobrze, że nawet nakładanie uciążliwym pędzlem ostatecznie dobiegnie końca, co sam wypróbowałem. Poza tym wystarczą dwie warstwy jednym i tym samym materiałem, co jest oczywiście bardzo wygodne!”, obiecuje Rainer Troppmair. Nie istnieje zatem żaden powód, aby zwlekać z pracami malarskimi czy renowacyjnymi – sięgnij po ADLER VariColor i załatw wszystko od razu.

 

Do katalogu produktów: ADLER Acryllacke

Kontakt z prasą
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napisz e-mail
mgr Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napisz e-mail

Zum ADLER Online-Shop: