Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK

Baby-Boom na targach wyrobów drewnianych w Norymberdze

Pod mottem „Firma ADLER przynosi swoje dziecko na targi wyrobów drewnianych“ przedstawiliśmy w Norymberdze naszą bezpośrednią dystrybucję i spersonalizowane usługi dla stolarzy i innych producentów wyrobów drewnianych. Temat cieszył się dużym zainteresowaniem i stoisko firmy ADLER czasami prawie pękało w szwach, jak śpioszki dla dziecka.


18.04.2016

Bez objeżdżania wokół, prosto z miejsca produkcji w Schwaz, w Austrii do warsztatu stolarza. To oferuje tyko firma ADLER. Dlatego klienci firmy ADLER mają zawsze osobistego doradcę, jak niezliczeni goście na stoisku firmy ADLER na targach wyrobów drewnianych w Norymberdze.

 

JAKOŚĆ BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA

 

Tam zaangażowany zespół firmy ADLER pokazał, co ma do zaoferowania. Fabryka Lakierów ADLER-Werk w Tyrolu, w Austrii. Żaden koncern. To przedsiębiorstwo rodzinne, z klasy średniej, które traktuje swoich klientów jak partnerów. Ludzie znają się osobiście, zamawia się u pracownika obsługi, a ma się zawsze do dyspozycji partnera handlowego lub technicznego. Punkty wsparcia firmy ADLER w Niemczech gwarantują ponadto optymalną logistykę, porady, ofertę seminariów  i szybką bezpośrednią dostawę. Mogło się o tym przekonać ponad 700 zarejestrowanych gości.

 

EFEKT FIRMY ADLER

 

Nasze hity na targach były efektowne” mówi Stefan Zink, Kierownik Działu Sprzedaży w Niemczech. „Nasz nowy efekt betonu, na przykład, przyciągał publiczność jak magnes. Daje on niezwykłe możliwości kształtowania powierzchni na meblach, drzwiach wewnętrznych i zewnętrznych. Także nasz efekt prawdziwego żelaza – działanie magnetyczne gwarantowane – przyciągał gości do naszego stoiska. Wysokojakościowe Powłoki do drzwi zewnętrznych serii Protor, dwuwarstwowe, o wytrzymałości większej od trójwarstwowych, zostały także doskonale przyjęte.” Cichym, ale bardzo efektownym dzieckiem firmy ADLER na targach był lakier do stopni schodów Aqua-Step Silent. „Zapobiega on skrzypieniu schodów” mówi kierownik Zink, „brzmi to zdumiewająco! Bardzo to zainteresowało ludzi.” Po trzech dniach targów i niezliczonych rozmowach w przyjacielskiej atmosferze jest on i cały zespół firmy ADLER bardzo zadowolony. „Firma ADLER cieszy się bardzo dobrą opinią u niemieckich stolarzy za jakość i obsługę.

Zum ADLER Online-Shop: