Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK

Barwny, lśniący, łatwy w użyciu: Pigmopur Gloss

Pytaliśmy naszych klientów, czego oczekują od idealnego lakieru. W austriackiej ankiecie wzięło udział ponad 15% wszystkich czynnych zawodowo stolarzy i stało się jasne, czego potrzebują: perfekcyjnej powierzchni, ale przede wszystkim lakierowania, które powinno pójść szybko i łatwo.


14.05.2014

UZYSKANIE POWIERZCHNI W PIGMENTOWYM WYSOKIM POŁYSKU NIGDY NIE BYŁO TAK PROSTE

Wydział ds. rozwoju przy fabryce ADLER-Werk konsekwentnie badał tą technologię i prezentuje teraz  jedną z wielu przyjaznych użytkownikowi innowację: nowy Pigmopur Gloss. Umożliwia uzyskanie pigmentowej powłoki w wysokim połysku już po dwóch naniesieniach natryskiem lakieru. Uzyskanie powierzchni w pigmentowym wysokim połysku nigdy nie było tak proste

DWA NANIESIENIA BEZ SZLIFOWANIA MIĘDZYOPERACYJNEGO

Modne, nowoczesne powierzchnie stają się po pewnym czasie albo całkiem matowe albo zyskują wysoki połysk. Podczas gdy wykonanie powierzchni olejowanych lub użycie lakieru, który nadaje drewnu naturalny efekt nie stwarza stolarzom żadnych problemów, to stworzenie pigmentowej powierzchni w wysokim połysku, wymaga od nich dużego wysiłku! Z ADLER Pigmopur Gloss będzie inaczej. Wystarczy tylko dwukrotne naniesienie, a najlepsze przy tym jest to, że nie jest konieczne szlifowanie międzyoperacyjne pomiędzy warstwami, co znacznie oszczędza czas. „Efekt jest pomimo tego perfekcyjny, olśniewający i nie ulegający żółknięciu”, obiecuje Franz Thummer, kierownik Wydziału ds. rozwoju lakierów meblowych przy firmie  ADLER-Werk.

ZOSTANĄ OPRACOWANE RÓŻNORODNE ODCIENIE BARW

Na początku Pigmopur Gloss będzie dostępny w trzech odcieniach bieli i w kolorze czarnym,  ponieważ są to najczęściej używane odcienie, jeśli chodzi o lakier pigmentowy w wysokim połysku. „Większa liczba kolorowych odcieni zostanie przygotowana dla klientów, żeby nie stawiać żadnych granic lakierom pigmentowym w wysokim połysku”, wyjaśnia Thummer. Wszystko całkiem prosto.        

Kontakt z prasą
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napisz e-mail
mgr Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napisz e-mail

Zum ADLER Online-Shop: