Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK

Bluefin Spftmatt: delikatny efekt, widocznej naturalności

Piękna, matowa powierzchnia meblowa wygląda magiczne: muszę po prostu dotknąć. Wraz z nową powłoką ADLER Twoi klienci dokładnie zapamiętają moment pierwszego wrażenia: lepszy niż oczekiwali. Nie było takiego do tej pory lakieru. Nowy ADLER Bluefin Softmatt – może.


17.05.2016

MIĘKKA POWIERZCHNIA

 

Powłoki lakiernicze są czymś więcej, niż tylko czysta warstwą ochronną dla Mebli. Zapewniają one funkcjonalną wartość dodatnią - efekt i jakość mebli, aby odróżnić się od towarów produkowanych seryjnie. Matowy lakier wodny Bluefin Softmatt tworzy powierzchnię miękką w dotyku. „W jaki sposób możemy osiągnąć ten efekt, to nasza tajemnica, ale faktem jest, że ten lakier jest aksamitnie miękki w dotyku”, mówi Franz Thummer, odpowiedzialny za rozwój w laboratorium ADLER. Czy powierzchnie na naturalnym drewnie, czy na MDF-ie, obojętne, „doświadczenie odbioru” powłoki pozostaje takie samo i sprawia, że meble w sypialni lub salonie, staną się ulubionymi. Zauważysz różnicę, gdy klient nagle zatrzyma się głaszcząc jedwabnym szalem szafę!    

 

WIDOCZNA NATURALNOŚĆ

 

Nawet optycznie, wodorozcieńczalny lakier do mebli oferuje odrobinę więcej, niż oczekiwaliśmy. Rezultatem są meble, które kochasz. Jak sama nazwa mówi, Bluafin Softmatt jest miękkim lakierem meblowym. Mat jest na topie, jak naturalne drewniane meble, zwłaszcza dąb, z matowymi wykończeniami. Bluafin Softmatt, to „pieszczota dla oczu” ze wszystkich perspektyw, nie błyszczący, wyposażony w funkcję przeciw odciskom palców.

 

Link do katalogu produktów: www.adler-lakiery.pl/pl/produkty-i-rozwiazania/lak-mebl-i-parkiet-utw-518/

Kontakt z prasą
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napisz e-mail
mgr Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napisz e-mail

Zum ADLER Online-Shop: