Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK

Chcąc czegoś naturalnego, można mieć też ochronę: ADLER PUR – Naturmatt

Stolarze widzą poprzez swoje ręce. W tym przypadku nie widzą jednak nic. ADLER-Werk Lackfabrik wprowadzając ostatecznie w życie trend naturalnie wyglądających powierzchni, przeszedł samego siebie: na targach BWS przedstawił „nowy, naturalny produkt”, który ma zadatki na superbohatera: może wszystko, jednak jest niewidzialny – zarówno dla rąk stolarzy, jak i dla oczu klientów.


15.04.2013

Z NICZEGO NIE MUSIMY REZYGNOWAĆ

 

Na targach meblowych IMM w Kolonii, produkt ADLER PUR-Naturmatt,cieszył się ogromnym zainteresowaniem, które dzielili także odwiedzający targi BWS w Salzburgu. Nie pozostawiono żadnych wątpliwości: naturalne powierzchnie, które wyglądają jak nielakierowane, są na topie. Meble powinny wyglądać tak jakby nie były niczym pokryte, ale nie można zostawić ich bez ochrony. Wielu specjalistów uszlachetnia z tego powodu powierzchnie olejami.

 

Kto nie chce zrezygnować z trwałości 2-komponentowego lakieru poliuretanowego, ten w przyszłości sięgnie po produkt ADLER PUR-Naturmatt. Lakier ekstremalnie tępo-matowy jest obecnie najnowszym bohaterem pochodzącym z laboratorium ADLER. Pozwala on uzyskać efekt nielakierowanych powierzchni w przypadku drewna starego, mebli dębowych oraz wszystkich elementów wyposażenia wnętrz, nie tylko gdy chodzi o wygląd, ale również dotyk: Czuje się drewno, jego pory, jego żywotność. ADLER PUR-Naturmatt oferuje trwałość, ochronę przeciw promieniowaniu UV oraz żółknięciu i wszystkie zalety, jakie może tylko posiadać wysokowartościowa powłoka lakiernicza.

 

 

DESIGNERSKI, ALE TAKŻE ZDATNY DO UŻYTKU

 

„Naszym najnowszym odkryciem zwracamy uwagę na naturalne powierzchnie bez stawiania barier dot. funkcjonalności. Dzięki produktowi ADLER PUR-Naturmatt  stolarze mogą przekazać swoim klientom, że meble są zarówno zdatne do użytku, jak i  mogą być silnie obciążane”, wyjaśnia Franz Thummer, który kieruje działem rozwoju lakierów meblowych ADLER.

 

Wielu klientów ADLER, jak i zainteresowanych stolarzy przekonało się do niesamowicie naturalnego efektu PUR-Naturmatt podczas targów BWS przy stoisku ADLER. „Niektórzy nie chcieli uwierzyć, że powierzchnie próbek rzeczywiście są lakierowane”, opowiada z uśmiechem Peter Stecher, Kierownik sprzedaży ADLER dla rzemiosła. Bardzo się cieszy, że ten nowy „nieskomplikowany, naturalny produkt” pochodzący z ADLER-Werk Lackfabrik został przyjęty z uznaniem przez klientów podczas targów w Salzburgu.

 

Do katalogu produktów: ADLER Möbellacke

Kontakt z prasą
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napisz e-mail
mgr Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napisz e-mail

Zum ADLER Online-Shop: