Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK

Cztery kraje – wiele sukcesów

Znajome i nowe twarze, świergocząca mieszanka języków na korytarzach, rysująca się na twarzach ciekawość: na koniec marca ADLER zaprosił współpracowników na VIT -międzynarodowe spotkanie dot. sprzedaży.


29.03.2017

Inż. Johann Eggerth – dyrektor zarządzający i mgr Bernd Pichler – dyrektor ds. sprzedaży mieli okazję przywitać u siebie prawie 50 współpracowników z Polski, Włoch, Czech i Słowacji: „Wszyscy jesteście ważnymi cegiełkami w budowaniu wspólnego sukcesu. Nowa piękna hala produkcyjna, najnowsze produkty są bez znaczenia bez zespołu zajmującego się sprzedażą, który każdego dnia ciężko pracuje i pokazuje swoim klientom możliwości produktów marki ADLER”.

 

Wszyscy z maksymalną prędkością zapełniali swoje notatniki zapiskami o prezentowanych nowych produktach. Nawet jeśli życzenia klientów z poszczególnych krajów są inne, to najlepsze know-how, fachowe doradztwo i indywidualne rozwiązania zawsze są wszędzie pożądane. Dlatego też koledzy i koleżanki z Polski, Włoch, Czech i Słowacji wysoki podwinęli rękawy i poddali nowe produkty testom praktycznym. I jaki wydali werdykt? „Wspaniałe!”, opinia była jednoznaczna: „Przedstawienie klientom tej nowej oferty będzie dla nas przyjemnością”.

Kontakt z prasą
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napisz e-mail

Zum ADLER Online-Shop: