Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK

Dzień drzwi otwartych ADLER-Werk

„Wchodźcie!”, powiemy w sobotę 30 kwietnia w fabryce ADLER-Werk w Schwaz! Firma otworzy swoje drzwi dla wszystkich w godzinach od 9:00 do 15:00, którzy chcą zanurzyć się w fascynującym świecie farb, lakierów i powłok do drewna; oferuje bogaty program dla młodych i starszych.


13.04.2016

POWSTAWANIE NAJNOWOCZEŚNIEJSZEJ W EUROPIE  FABRYKI LAKIERÓW WODNYCH

 

Zapraszamy do doświadczenia na żywo tego, w jaki sposób powstają farby  i lakiery, a także badania. Obecnie budujemy w Schwaz najbardziej zaawansowaną fabrykę lakierów wodnych w Europie, którą chcielibyśmy pokazać gościom”, mówi Claudia Berghofer, rzecznik firmy, która organizuje imprezę.

Spodziewamy się około 1500 gości, w tym przedstawicieli biznesowych, polityki i mediów, klientów, dostawców i oczywiście naszych sąsiadów z Schwaz i pracowników ADLER-Werk z rodzinami!”

 

...BADANIA,  INNOWACJE I WIĘCEJ DOŚWIADCZEŃ

 

W ofercie znajduje się bogaty program: odwiedzający poznają badania i rozwój, technikę nanoszenia, produkcję, logistykę fabryki lakierów wodnych. Dowiedzą się, jak wiele technologii i pracy ręcznej wymaga jakość produktów ADLER i ile doskonałych powierzchni powstaje codziennie przy ich użyciu. „Dla najmłodszych mamy specjalny „autobus zabaw”, gdzie będzie bardzo kolorowo. Nasi pracownicy przyniosą domowe ciasta, które będziemy sprzedawać na cel charytatywny”, mówi Claudia Berghofer, która nie może się doczekać imprezy. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych:

 

Sobota, 30. Kwietnia 2016, 9:00-15:00

 

ADLER-Werk Lackfabrik, Bergwerkstraße 22, 6130 Schwaz

Kontakt z prasą
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napisz e-mail
mgr Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napisz e-mail

Zum ADLER Online-Shop: