Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK

Dzień otwartych drzwi w firmie ADLER

„Zapraszamy do środka“ głoszono w sobotę, 30 kwietnia w Fabryce Lakierów ADLER-Werk w Schwaz! I około 1000 zainteresowanych gości przyjęło zaproszenie i zanurzyło się w fascynującym świecie farb, lakierów i środków do uszlachetniania drewna. Przy pięknie świecącym słońcu, dobrym jedzeniu i doskonałej rozrywce, także dla najmłodszych, kolorowy program zawierał coś dla każdego.


03.05.2016

POWSTANIE NAJNOWOCZEŚNIEJSZEJ W EUROPIE FABRYKI LAKIERÓW WODNYCH…

 

Cieszymy się, że tak wiele osób przyszło, by naocznie się przekonać, jak powstają farby i lakiery oraz zerknąć za kulisy od Działu Rozwoju do Działu Ekspedycji Produktów. Ponad 60 grupom zwiedzających mogliśmy przybliżyć nasze codzienne osiągnięcia. Obecnie budujemy w Schwaz najnowocześniejszą fabrykę lakierów wodnych w Europie, czym nasi goście szczególnie się zachwycali” mówi Claudia Berghofer, Rzeczniczka firmy ADLER, która wraz ze swoim zespołem organizowała całą imprezę.

 

… BADANIA, INNOWACJE I WIĘCEJ

 

Człowiek nie może sobie w ogóle tego wyobrazić, co się kryje za puszką lakieru na regale. Zaglądnięcie do Działu Produkcji i innych było rzeczywiście fascynujące” mówi jeden z gości. On i inni goście poznali Działy Badań i Rozwoju, Techniki Stosowanej, Produkcji, Logistyki i powstającą fabrykę lakierów wodnych. Dowiedzieli się, jak wiele technologii i zwykłej pracy ręcznej skrywa się w wysokojakościowych produktach firmy ADLER i za jak wieloma doskonałymi, codziennie widzianymi powierzchniami chowają się lakiery tyrolskiego producenta.

Kto był uważny w czasie zwiedzania i na przykład wiedział, że firma ADLER jest obecnie prowadzona przez trzecie pokolenie jako przedsiębiorstwo rodzinne, mógł wygrać pełne wyposażenie mieszkania lub bony na produkty firmy ADLER. Dziesięciu szczęściarzy, którzy wygrali nagrody, zostało powiadomionych następnego dnia.

Mali goście mogli wejść do autobusu z grami, gdzie było także bardzo kolorowo, wszystkim przygrywała kapela muzyczna ze Schwaz, a nasi goście byli serdecznie przyjmowani w naszej stołówce. Nasi pracownicy przynieśli wykonane przez siebie ciasta, które do ostatniej sztuki zostały wykupione, a pieniądze z ich sprzedaży przekazano będącej w potrzebie rodzinie ze Schwaz. W ten sposób mogliśmy zebrać 1 394 Euro, które zostały podwojone przez Szefa Seniora Günthera Berghofera” opowiada Claudia Berghofer, bardzo zadowolona z udanej imprezy.

Kontakt z prasą
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napisz e-mail
mgr Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napisz e-mail

Zum ADLER Online-Shop: