Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK

Efekt betonu i wygląd miedzi: ADLER zachwyca na targach BWS

Całkowicie pozytywne zaskoczenie wnosi tyrolski producent farb ADLER po targach BWS w Salzburgu. „Jesteśmy bardzo zadowoleni z targów. Nasze stanowisko przyciągnęło prawdziwy tłum. Szczególnie fascynowały odwiedzających: wzorniki i powłoki lakiernicze”, mówi dyrektor sprzedaży Peter Stecher. Podczas wszystkich czterech dni targów, dominowało ogromne zainteresowanie wiodącym producentem farb, lakierów i środków ochrony drewna.


12.10.2015

Beton, metal, skóra

 

Stoisko ADLER było jednym z największych na targach BWS. „A także jednym z najpiękniejszych”, wielu zwiedzających było entuzjastycznie nastawionych do jakości i autentyczności oferty ADLER. Z wielu bejcowanych i lakierowanych powierzchni mebli oraz innych, ADLER zaprezentował przede wszystkim swoje serce do drewna. „Chcemy uświadomić klientów o korzyściach płynących z wykorzystania materiału przyjaznego dla środowiska”, mówi Stecher. Drewno jest różnorodne: może błyszczeć jak miedź, być łagodne jak skóra, działać jak twardy beton – dzięki wykończeniu go produktami ADLER-a. Może być stare, nie będąc wcale starym – dzięki działaniu ADLER Laugenbeize, która nadaje się nie tylko do dębu, ale i innych gatunków drewna. Powierzchnia może być również chroniona przez produkt (najpopularniejszy), ADLER PUR Naturmatt.

 

Nowe i stare

 

Zespół ADLER, który uczestniczył w targach prowadził kilka ciekawych rozmów 6.-9. października. „Nowe twarze, ale i starzy przyjaciele, podobnie wykorzystali szansę rozmowy i zdobycia informacji o naszych najnowszych produktach  i aktualnych trendach”, relacjonuje zespół sprzedaży ADLER. Okazuje się, że BSW jest nadal ważnym i niezbędnym miejscem spotkań stolarzy w Austrii.

 

Lakierowanie jest cool

 

Przy okazji, klienci oblegali także wielką sesję zdjęciową ADLER, pod hasłem „licencji do lakierowania”. Szczegóły związane z kampanią znajdziesz klikając poniżej.

Kontakt z prasą
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napisz e-mail

Zum ADLER Online-Shop: