Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK

Jasna hala: Firma Holz Marberger stawia na Lignovit Terra

Kto ich nie zna, ciężarówki z podwójnym drzewem i zielono-czerwoną nazwą firmy? Firma Holz Marberger z Górnego Tyrolu jest jedną z najważniejszych dostawców drewna w całym regionie alpejskim. Od Bawarii do Trentino i Szwajcarii, i naturalnie w całym Tyrolu, 1500 klientów ma bezgraniczne zaufanie do jakości i obsługi przedsiębiorstwa z Ötztal-Bahnhof.


14.09.2015

POMALOWANE

 

Marberger oferuje także drewno z gotową, pomalowaną powierzchnią. Naturalnie produktami firmy ADLER. Jak i w innych firmach, dla mieszkańców Ötztal szczególnie ważne są ekologia, regionalność i przyjazność dla środowiska. Nic dziwnego, że w firmie Marberger cenią sobie właśnie ekologiczny olej do drewna Lignovit Terra. Tyrolczycy zdecydowali nowo wybudowaną wielką halę o powierzchni 2 500 metrów kwadratowych w swojej siedzibie w Ötztal-Bahnhof pomalować zdrowym olejem z palety firmy ADLER.

 

 ZACHWYCENI

 

Zdecydowaliśmy się na olej Lignovit Terra, ponieważ jest ekologiczny, a my nie chcemy mieć żadnego produktu rozpuszczalnikowego w tej hali, w której codziennie pracujemy przez wiele godzin. I naturalnie kolor bardzo się nam spodobał”, opowiada Dyrektor Zarządzający Simon Marberger. Kolor jest rzeczywiście przepiękny. Podwójne naniesienie oleju Lignovit Terra W30, zabarwionego ST04/1 Spok i zmieszanego z bezbarwnym Lignovit Terra nadało konstrukcji jasny, otwarty i przyjazny charakter. Około 1300 metrów kwadratowych trójwarstwowych płyt ze świerku szczotkowanych jest w tej hali za pomocą automatycznej szczotkarki. Praca przebiega bez problemu – jednolita, szlachetna powierzchnia mówi sama za siebie.

 

 ZAOPATRZENI

 

Firma Holz Marberger dostarczyła już elementy drewniane pomalowane lakierem Lignovit do wielu intrygujących projektów budowlanych, jak centrum gminne we Fliess projektowane przez architekta Rainera Köberla lub zespół mieszkalnych w Völs (które przedstawimy Państwu oddzielnie w następnych tygodniach). Dzięki pozytywnym doświadczeniom uzyskanym w czasie własnej budowy nabrano większej pewności. ”Hala jest praktycznie jednym wielkim salonem wystawowym dla oleju Lignovit-Terra. Każdy może zobaczyć, jak niesamowicie wygląda ta powierzchnia w rzeczywistości” uśmiecha się z zadowoleniem Dyrektor Marberger.

 

Link do katalogu produktów: ADLER Lignovit

Kontakt z prasą
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napisz e-mail

Zum ADLER Online-Shop: