Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK

Lakierowanie jest cool! ADLER na targach BWS w Salzburgu

Firma ADLER ma wejście warte sfilmowania na tegorocznych targach BWS w Salzburgu. Na targach specjalistycznych dla wyrobów drewnianych i rzemiosła, od 6 do 9 października, tyrolski producent lakierów rozkłada czerwony dywan dla lakierników.


17.09.2015

Lakiernicy uszlachetniają i zabezpieczają ekologiczny surowiec, drewno. Dzięki dopasowanej powłoce stolarze nadają swoim wyjątkowym wyrobom znaczącą wartość dodaną. „Nasze serca biją dla drewna i pomagamy stolarzom uwypuklić zalety tego materiału i przekonać ich klientów do jakości produktów krajowych” podkreśla Kierownik Działu Sprzedaży firmy ADLER, Peter Stecher.

 

EFEKTY SPECJALNE

 

Na największym w Austrii spotkaniu branżowym firma ADLER oferuje wielkie kino. Powłoki z nowymi efektami specjalnymi wprawiają odwiedzających w zdumienie. Za ich pomocą stolarze mogą wytwarzać powierzchnie całkowicie nowego rodzaju – o będącym cool wyglądzie betonu, wyglądające jak luksusowe powierzchnie skórzane lub o błyszczącym efekcie metalicznym. Także wielbiciele natury mogą być zadowoleni; oleje i woski podkreślają naturalne piękno drewna. Gwiazdą tutaj jest jednak lakier ADLER PUR-Naturmatt: jako niewidzialna warstwa ochronna lakier ten leży nad powierzchnią drewna i powoduje, że wygląda ono jak nielakierowane. Kto ceni sobie wygląd starych mebli, sięgnie po bejcę do ługowania ADLER Laugenbeize, która nadaje drewnu dębowemu wiekowy charakter.

 

BUDOWNICTWO DREWNIANE – ALE Z POMYSŁEM

 

Po raz pierwszy na targach BWS postawiono także na budownictwo drewniane. Firma ADLER wykorzystuje tę szansę i przedstawia rewolucyjne rozwiązanie: dzięki lazurze dającej efekt wstępnego zszarzenia, Pullex Silverwood, fasady drewniane pokazują się ze swojej najlepszej strony i to przez lata. Powłoka nadaje drewnu piękny, jednolity wygląd, który trwa przez lata. Bez potrzeby jakiegokolwiek mozolnego ponownego malowania czy pielęgnacji! Z naszej palety lakierów wodnych serii ADLER Lignovit wyróżnia się tutaj szczególnie ekologiczny olej do drewna, Lignovit Terra jako główny aktor.

 

AGENT DO ZADAŃ SPECJALNYCH

 

Oprócz produktów o wyjątkowych właściwościach firma ADLER zaskakuje także jeszcze inną akcją. Producent lakierów ze Schwaz ustawia użytkowników w świetle reflektorów i zaprasza wszystkie kobiety i mężczyzn z „licencją do lakierowania” przed kamerę. „Poszukujemy agentów wśród lakierników” wyjaśnia Kierownik Stecher. Odwiedzający stoisko mogą się ustawiać na scenie z pistoletem do lakierowania ręku i w przebraniu agenta. Modele, którzy okażą się najbardziej cool pojawią się w kalendarzu firmy ADLER na rok 2016 Licencja-na-lakierowanie. „Ta inicjatywa ma wzmocnić status rzemieślnika lakiernika” wyjaśnia Kierownik Stecher. Popatrzcie na to, na stoiskach firmy ADLER 0113 i 0110 w Hali 10!

Kontakt z prasą
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napisz e-mail

Zum ADLER Online-Shop: