Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK

Możliwości kariery w ADLER-Werk

ADLER-Werk posiada własną wizję rozwoju, co można było zobaczyć na tegorocznych targach „kariery & kompetencji”. Tyrolska fabryka pojawiła się na targach 29 kwietnia 2015 w Innsbrucku, w celu poszukiwania przyszłych pracowników. Dla wszystkich, którzy mierzą wysoko – ADLER jest właściwym adresem!


16.04.2015

ADLER – rodzina  

 

"Pozytywne doświadczenia z poprzedniego roku skłoniły nas do tegorocznej obecności”, podkreśla Kierownik kadr mgr Dietmar Rosanelli. Korzystamy z okazji, jaką jest osobisty kontakt z jakimkolwiek z potencjalnych kandydatów. „Cieszymy się na wywiady z młodymi ludźmi, którzy są zainteresowani karierą w kolorowym świcie ADLER”, mówi. ADLER oferuje szereg ekscytujących miejsc pracy od branży chemiczno-technicznej, aż do marketingu i administracji. Młodzi naukowcy i absolwenci mają doskonałe perspektywy rozpoczęcia pracy, a także rozwoju, podkreśla prezes ADLER-Werk Andrea Berghofer. Z liczbą 300 pracowników w Schwaz ADLER jest jednym z największych pracodawców w regionie. Ponad stu z nich pracuje w dziedzinie badań i rozwoju. Rocznie produkuje 15.000 ton lakieru, farb i środków ochrony drewna, na całą Europę. Jakość, innowacja i zaufanie, kontakt z klientami, dostawcami i pracownikami są tajemnicą sukcesu firmy ADLER.

 

ADLER – rozeznanie

 

Jeśli mowa o karierze i kompetencjach – ADLER-Werk zwraca się również do studentów i studentek, chcących połączyć teorię z praktyką - oferując im staże.

Kontakt z prasą
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napisz e-mail

Zum ADLER Online-Shop: