Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK

Najlepsze widoki dzięki lakierom wypełniającym firmy ADLER

Nowoczesne okna drewniane nadają akcenty i kształtują wizerunek budynku współgrając z fasadą


27.04.2016

Lakiery do okien firmy ADLER chronią powierzchnię i gwarantują długą żywotność, niskie nakłady na pielęgnację i długotrwałe piękno. By sprostać tym wymaganiom, firma ADLER ciągle udoskonala produkty do lakierowania okien i oferuje dwa lakiery wypełniające do warstwy pośredniej, Flutfüller Weiß oraz Acryl-Fensterfüller HighRes Weiß, spełniające najwyższe kryteria.

 

ADLER Acryl-Flutfüller Weiß charakteryzuje się bardzo dobrym działaniem izolującym składniki drewna wywołujące przebarwienia. Szczególnie na drewnie liściastym, grubo porowatym, jak meranti lub dębowe, zapewnia on zoptymalizowane właściwości przy lakierowaniu metodą polewania.

 

Do stosowania w przemyśle i rzemiośle nadaje się lakier wypełniający ADLER Acryl-Fensterfüller HighRes Weiß o dobrej szlifowalności i silnie wypełniający, charakteryzujący się też dobrą rozlewnością. Ten lakier wypełniający do natrysku zawiera ponadto specjalne markery, dzięki którym można wykazać prawidłowe stosowanie tego produktu.

 

Katalog: ADLER – lakiery do okien

Opis wielkość format
Flyer: Fensternews 2016 299 KB PDF

Zum ADLER Online-Shop: