Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK

Nauczanie: ADLER w Schwaz poszukuje praktykantów, którzy chcą osiągnąć wiele.


25.02.2016

Nauczanie jest nudne? Nie - może być barwne! Firma ADLER-Werk Lackfabrik w Schwaz rozpoczyna kolejny nabór na praktyki zawodowe w obszarach: chemia i powłoki lakiernicze. „Staże posiadają dla nas ogromne znaczenie strategiczne, ponieważ pozwalają kształcić specjalistów, których pilnie potrzebujemy w naszym dziale badań i rozwoju”, mówi prezes Andrea Berghofer.

 

ADLER-Werk nie tylko spełnia wymogi prawne dotyczące przyuczania do zawodu, ale robi znacznie więcej: dokształca swój młodszy personel, oferując ofertę cotygodniowych kursów technologii lakieru. A także warsztaty zewnętrzne, w tematach: rozwoju osobowości i umiejętnościach społecznych. Jednocześnie proponując program wymiany międzynarodowej – inicjatywa podjęta wraz z innymi firmami.

 

Określenie „kariera z praktyki” w ADLER-Werk jest zatem żywą rzeczywistością. „Ogólnie rzecz biorąc, nasi praktykanci zrąbią karierę ekspertów w firmie. Mogą podjąć role kierownicze. (…)”, mówi Andrea Berghofer.

 

 

Więcej informacji dotyczących praktyk znajdziecie na stronie: ADLER Lehrlingsausbildung

Zum ADLER Online-Shop: