Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK

Nie wszystko złoto, co się świeci. ADLER Brilliant-Metallic

Blask, powab i urok. W czas Bożego Narodzenia skrzy się we wszystkich zakątkach, na prawo i lewo. Ale nie wszystko, co się świeci, to złoto. Często to może być także drewno. Drewno pomalowane lakierem ADLER Brilliant-Metallic, nowym lakierem nadającym powierzchniom połysk metaliczny! Rewolucyjny lakier z efektem specjalnym austriackiego producenta lakierów, firmy ADLER, pozwala meblom i frontom kuchennym skrzyć się najpiękniejszymi odcieniami metalicznymi.


21.12.2015

ZŁOTO, SREBRO, BRĄZ …

 

Skrzące się, metaliczne powierzchnie są w modzie” – wie o tym Mario Bortolotti z Laboratorium Rozwoju Lakierów do Mebli firmy ADLER. „Nasz nowy lakier pozwala na uzyskanie tego efektu, ale bez dodatku klasycznych błyszczących pigmentów” podkreśla. Zamiast nich stosujemy specjalną mieszankę doskonale imitującą prawdziwy metaliczny blask na powierzchni. Nowy lakier, w pięciu modnych odcieniach, złotym, srebrnym, brązu, miedzi i tytanu, wnosi szlachetną atmosferę do kuchni, sypialni i pokoju dziennego.

 

… MIEDŹ I TYTAN

 

Taki realistyczny efekt metaliczny powstaje dzięki zastosowaniu bardzo specjalnej struktury pokrycia. Na płytę, jeśli trzeba, wstępnie zaizolowaną za pomocą ADLER PUR-Isofill lub zagruntowaną ADLER PUR-Ecofill, a następnie przeszlifowaną przychodzi najpierw warstwa lakieru ADLER Pigmopur w pasującym kolorze. Po trzech do ośmiu godzinach schnięcia nanosi się lakier ADLER Brilliant-Metallic – najlepiej z dwóch stron. Następnie powierzchnia musi schnąć ponownie trzy godziny. „Uwaga, skrócenie czasu schnięcia może znacznie pogorszyć efekt metaliczny” ostrzega Bortolotti. Ale nie wolno czekać dłużej niż 16 godzin, bo zmarnuje się lakierowanie nawierzchniowe. ”Nanieść raz lakier ADLER Pigmotop lub dwa razy ADLER PUR-Glanzlack radzą eksperci z firmy ADLER. I tak już jest gotowa powierzchnia, która będzie przyciągała połyskujące oczy. Nie tylko w Boże Narodzenie!

 

Link do katalogu produktów: ADLER Möbellacke

Kontakt z prasą
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napisz e-mail

Zum ADLER Online-Shop: