Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK

Nowe tabele mieszania ADLER

Nowe tabele proporcji mieszania oferują idealny przegląd asortymentu ADLER oraz wskazówki dotyczące przerabiania.


06.12.2018

LAKIEROWANIE JESZCZE ŁATWIEJSZE NIŻ DO TEJ PORY

Pełen kalendarz, liczne spotkania, życie w ciągłym biegu, aby nadążyć za wszystkim, ADLER przygotował dla wszystkich stolarzy i lakierników praktyczną ściągę: tabele mieszania, które zapewniają doskonały przegląd asortymentu ADLER i zalecenia jego prawidłowego przerabiania. Który utwardzacz pasuje do tego lakieru? Jak rozcieńczyć podkład? Jak długi jest czas żywotności Pigmopur Gloss NG? A co może oznaczać piktogram sztućca na puszce lakieru, którego właśnie używam?

 

Odpowiedzi na wszystkie te pytania zapewnią  przygotowane tabele mieszania ADLER, które zostały ostatnio zaktualizowane. Plakaty w formacie A3 można łatwo zawiesić w warsztacie. Tak więc wszystkie ważne informacje - od numerów produktów poprzez instrukcje przerabiania, aż po wyjaśnienia piktogramów - będą zawsze na widoku. Osobny plakat dotyczy produktów wodnych i produktów rozpuszczalnikowych. 

 

Wszyscy klienci firmy ADLER mogą poprosić o kopię od swojego przedstawiciela handlowego ADLER. Możesz również pobrać tabele tutaj. Mamy nadzieję, że od teraz lakierowanie i mieszanie lakieru będzie jeszcze prostsze!

Zum ADLER Online-Shop: