Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK

Olśniewający pokaz drzwi: ADLER Protor Metallic

To lato będzie olśniewające! Wszystko błyszczy i skrzy. Złoty puder na opalonej twarzy, sandały pokryte brązem, srebrna torba plażowa – skrzący efekt metaliczny jest modny. Ale nie tylko w modzie i makijażu. Także drzwi chcą wyglądać nowocześnie i stylowo – w końcu obowiązuje ogólna zasada: liczy się pierwsze wrażenie.


01.07.2015

Drzwi wejściowe to wizytówka domu, zdradzają one, kto i co się za nimi kryje. Firma ADLER ma pomysł, co zrobić, by drzwi olśniewały: zastosować jej nowy system Protor-Metallic. „Dzięki niemu można uzyskać atrakcyjny, gruboziarnisty efekt metaliczny” mówi dr Markus Fessler z laboratorium rozwojowego firmy ADLER. Pojedyncze cząstki są dobrze widoczne, skrzą i błyszczą w świetle słonecznym, powodują, że drzwi silnie świecą. I obecnie jest to efekt pożądany przez architektów i designerów.

SKRZĄCA MIESZANINA

Nowy wygląd z efektem metalicznym można zrealizować całkiem prosto: „Pokrycie jest klasyczne, składa się z podkładu ADLER Aquawood Protor-Base, lakieru wykończeniowego ADLER Aquawood Protor-Finish w wybranym kolorze. Jednak dodatkowo jako warstwa nawierzchniowa nakładany jest lakier bezbarwny ADLER Aquawood Protect, do którego dodaje się tylko 0,5% koncentratu ADLER Aquafix Metallic“ stwierdza dr Fessler. Dodatek ten zawiera drobniutkie cząstki aluminium, które zapewniają ten niesamowity efekt skrzenia. Dzięki niemu drzwi zewnętrzne przyciągają wzrok wszystkich – i wciągają właściciela.

 

Do katalogu produktu: ADLER Haustürenbeschichtungen

Kontakt z prasą
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napisz e-mail

Zum ADLER Online-Shop: