Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK

Oszczędzać i jechać – z Pullexem i Pandą

Oszczędzanie daje radość. W sklepach sprzedających farby firmy ADLER oszczędza się nie tylko VAT, ale też dzięki kupowaniu w nich będzie można cieszyć się nowym samochodem, ponieważ nowy żółty fiat panda od firmy ADLER czeka na swego właściciela. Loteria stanowi kulminację wielkiego tygodnia oszczędzania na podatkach na wiosnę.


29.04.2016

ŻÓŁTY JAK SŁOŃCE

 

Wróble ćwierkają już o tym na dachu, modnym kolorem w ogrodzie jest dzisiaj żółcień. To do narcyzów i poduszek będzie dobrze pasował żółty fiat panda, nieprawdaż? Zatem proszę wziąć udział w wielkiej loterii firmy ADLER – albo w internecie na stronie www.adler-farbenmeister.com albo bezpośrednio w sklepie sprzedającym farby ADLER. Tam będą czekały nie tylko najpiękniejsze odcienie koloru żółtego do zastosowania na zewnątrz i wewnątrz. Ale także wszystko, czego pragnie drewno, najlepsza ochrona w najlepszych cenach. Ponieważ właśnie na wiosnę płoty, balkony i domki ogrodowe łakną nowej lub renowacyjnej powłoki. Nie tylko w żółtych barwach. Za pomocą palety lakierów Pullex firmy ADLER można zrealizować wszelkie życzenia dotyczące malowania drewna.

 

ŻÓŁTY JAK RADOŚĆ ŻYCIA

 

Radość wiosenną dają też nowe farby ścienne AVIVA firmy ADLER. Nadają one fasadom słoneczny, żółty kolor, który nie traci blasku nawet po wielu deszczowych dniach. Czy też przekształcą Państwo swoje pokoje w promieniującą oazę dobrego samopoczucia. AVIVA daje radość w życiu i radość w czasie malowania. Dlatego proszę zgarnąć do 7 maja nowe farby w sklepie biorącym udział w loterii, a zgarną Państwo również przy okazji VAT!

Zum ADLER Online-Shop: