Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK

Pokażcie nam co tam macie! Przedstawiamy Państwa projekty wykonane z użyciem produktów marki ADLER

Macie Państwo „obiekt” który został pokryty, polakierowany, uszlachetniony albo odnowiony produktami marki ADLER? Zapewne rozumiecie siłę reklamy, więc pokażcie co tam macie! Trzymamy Państwa za słowo:


01.03.2013

Chcemy zobaczyć wspaniałe obiekty, w których swoją rolę odegrały produkty marki ADLER oraz ich możliwości i kreatywność. Prześlijcie nam Państwo profesjonalne zdjęcia oraz krótki opis tych obiektów i ich powłoki lakierniczej. Zadbamy o reklamę: najlepsze projekty zostaną zaprezentowane na naszej stronie internetowej oraz w publikowanym dwa razy do roku w Austrii magazynie Lackreport.

 

DZIEDZINY WARTE ZOBACZENIA

Nieważne czy to fasady, okna, drzwi, meble czy elementy wyposażenia wnętrz – najważniejsze że jest tam ADLER. Każdego miesiąca na naszej stronie internetowej ukazywać się będą najlepsze projekty naszych klientów. Wyjątkowe perełki mają szanse zostać zaprezentowane w magazynie Lackreport. W nakładzie od 4.000 do 6.000 sztuk rozprowadzane będą na terenie Austrii, Niemiec i Szwajcarii. Stylowy projekt graficzny oraz redakcyjnie dopracowany tekst są najlepszą reklamą, jaką mogą Państwo zrobić i to całkowicie za darmo. Wszystko, czego potrzebujemy to dobre zdjęcia oraz szczegółowy opis projektu.

 

 

Mogą się Państwo z nami skontaktować za pomocą Formularza – Online i przesłać wszystkie niezbędne dokumenty.

 

Wszystkie referencje znajdą Państwo tutaj.

Zum ADLER Online-Shop: