Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK

Przełom w ochronie drewna: ADLER na targach „Farb” 2016

Co dalej? Dokąd powinniśmy dążyć? Kto szuka we właściwy sposób, ten pyta ekspertów. ADLER jest wiodącym profesjonalistą, jeśli mowa o temacie ochrony drewna. W związku z czym producent lakierów i farb z Tyrolu, pokarze się na europejskich wiodących targach „Farbe, Ausbau & Fasade 2016” (obejmujących tematy farb, projektowania elewacji, stucco, zabezpieczania budynków, tynkowania i suchej budowy) od 2. do 5. marca 2016 w Monachium, jako środek do doskonałej ochrony drewna. Pod hasłem „przełomowa ochrona drewna” zaprezentujemy wiele ciekawych innowacji i nowych produktów o wartości dodatniej dla profesjonalistów, mówi Kierownik Działu Handlowego ADLER-Werk Alexander Ringler.


25.01.2016

OCHRONA I PIĘKNO

 

Doskonała ochrona drewna posiada kilka funkcji: zachowuje naturalne piękno trwałego materiału przed szkodliwym wpływem słońca, deszczu, śniegu i gradu przez wiele lat! Poza tym, jest ważnym elementem konstrukcji. Dotyczy to zarówno rustykalnego stylu alpejskiego budownictwa, klasycznego, jak i nowoczesnej architektury: wraz z dopasowaniem kolorystyki - stanowi udany projekt. ADLER posiada właściwe rozwiązanie dla każdego celu: szczególnie dla architektów, budowniczych konstrukcji drewnianych i malarzy jest nim szczególnie popularny ADLER Pullex Silverwood. Łączy w sobie ochronę, piękno i trwałość, przewiduje naturalne siwienie drewna. Przy różnych wariantach kolorystycznych – od srebra w połysku, przez ciepłe odcienie brązu po antracyt – każdy z miłośników projektowania znajdzie coś dla siebie.

EFEKTY KRYSTALICZNY I PERŁOWY  

 

Ringler zapowiada kilka ciekawych niespodzianek. Obecnie specjaliści ochrony drewna pracują nad efektem krystalicznym. „Będzie to produkt  kryjący, barwny, błyszczący i skrzący się jak kryształ górski:, ujawnia Kierownik Działu Handlowego. ADLER chce również zademonstrować na targach efekt platyny: który doda powierzchni elegancki blask. „Chcemy porozmawiać z naszymi klientami o tych wydarzeniach i pokazać im interesujące możliwości”, mówi Ringler.  

ALPEJSKIE CHATKI

 

ADLER obsługuje aktualne trendy w sektorze renowacji Sandstrahl-Lasur. Produkt wodorozcieńczalny z linii Lignovit (Lignovit-Linie) jest perfekcyjną powłoką dla odnowienia powierzchni. Ponadto odwiedzający mogą liczyć na wiele pięknych kombinacji popularnej palety Pullex. „Pokażemy nowoczesną interpretację wyglądu alpejskiej chatki”, zapowiada Ringler. Dużym problemem są nadal oleje: „dlatego też zaprezentujemy szeroką gamę  naturalnych olejów do elewacji i wnętrza – od ADLER Lignovit Terra po ADLER Pullex Bodenöl do tarasów, do kompleksowej palety Legno-Öl-Palette”.

 

Więc wyruszajcie w kierunku doskonałej ochrony drewna i odwiedźcie nasze stanowisko nr 404 w hali A3!

 

 

Link do katalogów produktów

Kontakt z prasą
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napisz e-mail
mgr Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napisz e-mail

Zum ADLER Online-Shop: