Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK

Są już gotowe nowe inspiracje firmy ADLER dla drzwi zewnętrznych

Twardziele, szybciej, lepiej! To, co brzmi jak z hollywoodzkich filmów akcji, firma ADLER przenosi teraz na drzwi. Więcej twardości, szybsze tempo, więcej wytrzymałości. Skrobaki nie mają żadnych szans. Brama wejściowa z ulepszoną wszechstronnie powłoką Protor-System firmy ADLER stawia czoło wszelkim wyzwaniom i sprosta każdej konkurencji. W projektowaniu modne są specjalne efekty. W tym celu firma ADLER opracowała modne, nowe lakiery do drewna dające specjalne efekty, umożliwiające uzyskanie nadzwyczajnych akcentów.


25.04.2016

Jest już gotowa karta wzorników pasująca do następnej generacji powłok na drzwi zewnętrzne o nazwie „Inspiracje firmy ADLER dla drzwi zewnętrznych”. Zakres wzorników obejmuje wybrane, ekskluzywne kolory i efekty specjalne. Od poszukiwanego efektu metalicznego przez naturalne niuanse do nieprzemijających klasycznych kolorów – trójczęściowa karta wzorników oferuje 36 modnych odcieni zadowalających każdy gust.

 

Przedstawiono trzy światy barw o nazwach „customised“, „authentic“ i „mixed naturals”:

  • Świat „customised“ odpowiada indywidualistom i pokazuje wielorodność produktów serii Protor z modnymi efektami specjalnymi.
  • Świat „authentic“ obejmuje klasyczne odcienie meranti i dębowe.
  • Świat barw „mixed naturals“ zawiera naturalne niuanse na drewnie świerkowym i modrzewiowym, nadające drzwiom żywy wygląd.

Obojętne, czy to jest modny kolor, czy wygląd tradycyjny, lakiery ADLER Protor gwarantują drzwiom wejściowym wielki występ.

 

 

Katalog: ADLER – lakiery do drzwi zewnętrznych

Opis wielkość format
Broschüre: Protor-Haustürenbeschichtung 1.8 MB PDF

Zum ADLER Online-Shop: