Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK

Schody i poręcze pokryte lakierem Aqua-Step RH najlepiej trzymają

Od niedawna dostępny. Nowy wymiar zabezpieczenia przed poślizgiem na wszystkich schodach. Nazywa się ADLER Aqua-Step RH i kryje w sobie sekret, który wybiegającego po schodach chroni nie tylko przed upadkiem, ale pozwala mu dobrze uchwycić się poręczy. Proszę czytać dalej i odsłonić ten sekret.


14.07.2011

”NAWOSKOWANE” SCHODY?

Z nawoskowanymi nartami jest tak, że można na nich szaleńczo i szybko śmigać po stoku. W przypadku schodów nie byłoby to pożądane. Opracowujący nowe produkty w laboratorium fabryki lakierów ADLER-Werk musieli zmienić sposób myślenia, by dojść do tego, że nie tylko szorstka struktura, lecz i specjalne woski mogą czynić powierzchnię lakieru do schodów bardziej bezpieczną. Udało się to, a w wyniku tego opracowano wodorozcieńczalny lakier do schodów  ADLER Aqua-Step RH, wykazujący wyraźne zalety dla stosujących go w rzemiośle i przemyśle. Dzięki jego recepturze po nawoskowaniu powierzchni nim pokrytej staje się ona mniej śliska, a w dodatku nadaje się on do lakierowania poręczy. Bo nie jest tak szorstki jak lakiery, które stają się mniej śliskie dzięki swojej strukturze, lecz charakteryzuje się też dobrym wrażeniem w dotyku. I by całość dobrze się malowało, także elementy pionowe barierek, to lakier Aqua-Step RH wykazuje też optymalną rozlewność.

Zatem – „nawoskować” schody i wygrywać.

 

 

Więcej informacji na temat lakieru do schodów  ADLER Aqua-Step RH.

Kontakt z prasą
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napisz e-mail
mgr Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napisz e-mail

Zum ADLER Online-Shop: