Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK

Sportowe auto wśród lakierów UV: ADLER Pugmolux HQ

Jeśli udowodniono, że ADLER Pigmolux DC jest niezawodny, to nowy Pigmolux HQ nabierze szybkości jak sanki sportowe: szybki, mocny, wysokiej jakości, ale może nie przez cały dzień? Niemniej jednak nie należy zniechęcać się do Reinharda Huber, który prowadzi „ADLER-Fuhrpark”, aby rozwinąć ten luksusowy model. Jego klienci mogą teraz wypróbować nowy pigmentowy wysokiej jakości lakier UV: ADLER Pigmolux HQ.

 

 


08.02.2016

TRANSFORMACJA W REKORDOWYM CZASIE

„Mamy od wielu lat Pigmolux DC, niezawodny produkt wszechstronny w obszarze barwnych powłok natryskowych dla przemysłu”, powiedział Reinhard Huber. „Ale dla niektórych klientów opracowaliśmy Pigmolux HQ. Oferuje najwyższą odporność chemiczną i mechaniczną, i szybciej można go składować.” To osiągnął zespół laboratoryjny dzięki najwyższej reaktywności utwardzania UV, dzięki czemu lakier idealnie sieciuje. Dlatego też polakierowane elementy w rekordowym czasie są przetwarzane dalej. Nawet w przypadkach, gdy stabilność jest najwyższym priorytetem, Pigmolux HQ stoi na pozycji.

Kontakt z prasą
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napisz e-mail
mgr Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napisz e-mail

Zum ADLER Online-Shop: