Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK

Stylowe starzenie się. Bejca do ługowania uszlachetnia drewno dębowe

Dąb, dąb, dąb: czy to stół, czy łóżko, na podłodze, czy na ścianie – żadne inne drewno nie jest teraz bardziej lubiane. Dąb jest uważany za elegancki, stylowy i ponadczasowy. Dąb jest w pełni modny. A z dębem jest tak, jak z ludźmi, prawdziwe piękno przychodzi z wiekiem. Dopiero wtedy, gdy drzewo dożyje późnej starości, mebel staje się prawdziwym unikatem. A można mu w tym pomóc. Nowa bejca do ługowania firmy ADLER nadaje drewnu dębowemu pełny charakteru efekt starości. W trzech przepięknych, modnych odcieniach – ale zawsze w pełni indywidualnych.


26.03.2015

WARTOŚCI WEWNĘTRZNE

 

Bejca do ługowania wnika głęboko do dębu i reaguje z jego składnikami” mówi Jutta Libowitzky, która opracowywała produkt w tyrolskiej firmie ADLER wytwarzającej lakiery. Dlatego efekt jest zawsze inny. Wygląd drewna zmienia się, raz jest silniejszy, raz słabszy, dzięki temu jest to jedyny w swoim rodzaju materiał do wytwarzania nadzwyczajnych mebli, poszukiwanych do wyszukanego wyposażenia mieszkania. Bejcę do ługowania można dostać w trzech odcieniach: dąb kremowy rozjaśnia drewno, dąb dymiony przyciemnia je, a dąb wapnowany podkreśla pory na biało.

 

NIE MA POTRZEBY ZMYWANIA

 

Technika bejcowania za pomocą ługów jest znana do stuleci. W przeciwieństwie do wcześniejszych produktów, bejca do ługowania firmy ADLER, dostępna od kwietnia jest znacznie mniej agresywna. „Można ją stosować za pomocą zwykłego sprzętu” podkreśla pani Lubowitzky. Nie ma potrzeby późniejszego zmywania. Bejcę nanosi się jednokrotnie pistoletem lakierniczym lub pędzlem. Efekt można zmienić szlifując powierzchnię po wysuszeniu. Do polakierowania musi się stosować produkt rozpuszczalnikowy, taki jak ADLER Legnopur, ADLER Ventopur NG lub w celu uzyskania wyglądu szczególnie naturalnego i przy tym najlepszego zabezpieczenia powierzchni, ADLER PUR-Naturmatt. Tak piękne może być starzenie się.

 

Link do katalogu produktów: ADLER Beizen

Opis wielkość format
ADLER Laugenbeize Flyer 2.7 MB PDF
Kontakt z prasą
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napisz e-mail

Zum ADLER Online-Shop: