Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK

Świeżo wyklute - nowe orlęta z firmy ADLER

Nowy przychówek w rodzinie lakierów nazywa się ADLER PUR-Select i ADLER Pigmofix M – dwa produkty, które ułatwią życie stolarzom i innym osobom pracującym z drewnem! PUR-Select to doskonały produkt do nanoszenia metodą lakier-na-lakier do mebli i elementów wyposażenia wnętrz, a jego zaletą jest zoptymalizowane schnięcie i szlifowalność! Pigmofix M to nowe, racjonalne rozwiązanie firmy ADLER stosowane do uzyskiwania matowych i tępo matowych powierzchni, w szczególności za pomocą systemu MDF-4 w 1.


17.06.2011

Początek lata, to czas, gdy kwitną kwiaty, świergotają ptaki i na stawach pływają słodkie kaczątka. Ale nie tylko one już podrosły, także w firmie ADLER w Schwaz pisklęta są zdolne do odlotu. Przychówek w rodzinie lakierów nazywa się  ADLER PUR-Select  i ADLER Pigmofix M  - dwa produkty, które ułatwiają życie stolarzom i innym osobom pracującym z drewnem.

ADLER PUR-SELECT – NIESKOMPLIKOWANY

Z 2 zrób 1 to dewiza, która przyświecała mamom i tatom lakieru w laboratorium fabrycznym ADLER-Werk, gdy opracowywano ten lakier do mebli. Połączyli oni dwa produkty, ADLER PUR-Finish Select i ADLER Soloplast. Pod nową nazwą  ADLER PUR-Select , prezentuje go laboratorium lakierów do mebli jako świeżo wykluty z jaja i o ulepszonym profilu właściwości. 

Nowy lakier poliuretanowy marki ADLER na bazie nitrocelulozy i specjalnych żywic charakteryzuje się zoptymalizowanym schnięciem i szlifowalnością. Można go przerabiać zarówno jedno- jak i dwuskładnikowo, w zależności od tego, jak silnie będzie obciążana powierzchnia nowego mebla. Przy stosowaniu do mebli w sypialni i w pokojach dziennych lakier ADLER PUR-Select można przerabiać jednoskładnikowo, do mebli kuchennych i łazienkowych profesjonalista sięga dodatkowo po utwardzacz. W każdym przypadku nowa kombinacja dodatków zapewnia wysoką zdolność do wypełniania i odporność lakieru na działanie czynników mechanicznych i chemicznych. Doskonały produkt do nanoszenia metodą lakier-na-lakier do mebli i elementów wyposażenia wnętrz. 

ADLER PIGMOFIX M – NOWA PASTA MATUJĄCA

Drugie pisklę firmy ADLER poleciało w kierunku trendu na powierzchnie matowe i tępo matowe, którego nie można już pominąć w naszych nowoczesnych mieszkaniach. Jeśli do tej pory się chciało mieć barwne powierzchnie o niskim stopniu połysku, to musiało się stosować lakierowanie rozpuszczalnikowymi bezbarwnymi lakierami poliuretanowymi. Oferując nową pastę Pigmofix M firma ADLER proponuje nowe, racjonalne rozwiązanie, szczególnie dla systemu  MDF-4 w 1ADLER Pigmofix M to rozpuszczalnikowa pasta matująca, którą można dodawać do lakieru i w ten sposób obniżać stopień połysku. Można ją zmieszać prosto i szybko z jeszcze nie utwardzonym i nierozcieńczonym lakierem bez obawy o obniżenie jego lepkości. W ten sposób profesjonalista uzyskuje równomierne zmatowienie, a powierzchnia pozostaje mimo to odporna na zadrapania. Wynik ten zaspakaja wszystkie potrzeby, a firma ADLER może być dumna ze swojego dzielnego przychówku.

 

Więcej informacji na temat lakierów do mebli marki ADLER

Kontakt z prasą
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napisz e-mail
mgr Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napisz e-mail

Zum ADLER Online-Shop: