Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK

W końcu ADLER

Dla dobrych produktów, nigdy nie jest za późno. To pokazuje nowy ekspert do spraw farb i lakierów ADLER w Niemczech, firma Malerfreund Klaus Grah, krótko przed ich 10-tym jubileuszem.


12.07.2016

Jörg Stolberg, nowy Menager do spraw Kluczowy Klientów ADLER dla dystrybucji w Niemczech, cieszy się z nowego klienta, i firmy Malerfreund Klaus Grah w Düren, która będzie nowym, silniejszym partnerem. „Klaus Grah, to firma zorientowana na klienta, w przemyśle, jak również w asortymencie sprzedaży detalicznej. Zwraca szczególną uwagę na łatwo dostępne, wysokiej jakości produkty w rozsądnych cenach. To możemy zaoferować”, mówi Stolberger. Zespół Klaus Grah oczekuje szkolenia w ADLER-Werk i spodziewa się aktywnej sprzedaży nowych produktów. Komplety planowane i dostarczane przez system regałów ADLER, z szerokiej gamy środków do ochrony drewna jest gotowy w zakładzie. Na inauguracji Jörg Stolberg otrzymał bukiet kwiatów. „Dlaczego nie zostałem wcześniej partnerem firmy ADLER”, to konkluzja Pana Grahs. Na szczęście nigdy nie jest za późno!

Zum ADLER Online-Shop: