Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK

Wymarzone domy jak z bajki

Królewna Śnieżka mogłaby tu mieszkać lub babcia Czerwonego Kapturka: domki ogrodowe firmy Kai Schaede to indywidualne dzieła sztuki, bez kątów prostych, za to o przepysznych kolorach.


10.11.2014

Tylko raz będzie się miało taki dom” obiecuje Kai Schaede. Jego „Casa Kaiensis” co znaczy tyle, co „Dom Kaia” jest niepowtarzalna. Każdy z bajkowych domków ogrodowych jest wspólnie projektowany i budowany w pełni zgodnie z życzeniami klienta. Z przykładaniem wielkiej uwagi do szczegółów – od krzywego komina do okien w kształcie oka wołu. I w kolorze: „Stosujemy często technikę mokre-na-mokre, po użyciu której trzeba jeszcze wiele poprzecierać i podrapać. Wcześniej przy tym kolory się brzydko rozlewały, ale odkąd pracujemy z firmą ADLER, wszystko to odpadło” zachwyca się pan Schaede i chwali też „fantastyczną obsługę zapewniającą stosowanie kolorów specjalnych”. „Gdy mi się zamarzy specjalny kolor, to wszystko wprawia się w ruch, aż kolor jest dopasowany w kilkoma alternatywami, a ja się ciągle dziwię, jak szybko to idzie”, mówi zachwycony.

Nie wiem dlaczego, ale farby firmy ADLER rzeczywiście nanosi się łatwiej i w hali nie śmierdzi wieczorem tak bardzo” stwierdza pan Schaede pełen zachwytu. A kiedy potrzebuje dostawy, to żaden problem. Jego warsztat leży w bezpośrednim sąsiedztwie naszego Obsługowego Punktu Wsparcia w Herford (Niemcy). Niech żyją małe domki i wspaniałe stosunki z sąsiadami!

 

Link do katalogu produktów: Środki ochrony drewna do zastosowań na zewnątrz serii Pullex firmy ADLER;

ADLER Pullex Holzschutz für Außen

Zum ADLER Online-Shop: