Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK

Z Legno, nową paletą olejów do drewna firmy ADLER, wszystko się uda

Firma ADLER od niedawna jest cała zalana olejem. No, nie ma obawy, to nie ma nic wspólnego z piwem czy sznapsem, lecz z najbardziej naturalnym sposobem ochrony drewna. Meble, parkiet i w ogóle wszystko we wnętrzach można olejować. Od ekstra ekologicznego oleju z twardym woskiem Legno-Hartwachsöl do ekstra kolorowego Legno-Color, firma ADLER spełnia wszelkie życzenia, gdy chodzi o naturalną ochronę drewna.


21.03.2012

EKSTRA EKOLOGICZNY: LEGNO-HARTWACHSÖL

Każdy, kto zdecydował się na drewno wewnątrz pomieszczenia, przyczynia się do ochrony środowiska. Najbardziej naturalne ze wszystkich surowców łączy nawet CO2. Drewno również potrzebuje ochrony aby meble, parkiet, schody czy sufity na długo pozostały piękne. Dzięki Legno-Hartwachsöl firmy ADLER nie tylko surowiec, ale także chroniąca go powłoka lakiernicza jest przyjazna środowisku. "Legno-Hartwachsöl składa się z naturalnego oleju lnianego, oleju słonecznikowego, wosku pszczelego oraz karnauba", objaśnia Rainer Troppmair, który stworzył wraz ze swoim teamem produkty Legno. "Jest tak przyjazny środowisku, ponieważ zawiera prawie 100% ciał stałych - tzn. w ogóle nie dodajemy do niego rozpuszczalnika". Oprócz korzyści dla środowiska, zyskują także firmy budowlane, ponieważ Legno-Hartwachsöl odpowiada kryteriom licznych ekologicznych znaków jakości i jest dopuszczony do odpowiednich zastosowań. 

EKSTRA BARWNY: LEGNO-COLOR

Kto chciałby również zmienić kolor drewna, dla niego stworzony został produkt Legno-Color. Technicy marki ADLER w Państwa okolicy są w stanie dobarwić olej w specjalnym mieszalniku i przygotować go na Państwa życzenie w wielu  odcieniach. W ten sposób mogą Państwo bez wysiłku wyczarować ze swojego jasnego dębowego parkietu - modną ciemną podłogę lub "dopasować" stolik kawowy do swojej sofy. Nowy wymiar możliwości projektowania naolejowanych powierzchni! 

Naniesienie Legno-Color wraz ze sprawdzonym bezbarwnym olejem Legno-Öl lub woskiem Legno-Wachs nadaje powierzchni optymalną ochronę, piękne uwydatnienie naturalnego obrazu drewna, co więcej dla podłóg i schodów - nawet antyposlizgowość klasy R10.

EKSTRA ŁATWE: KAŻDY MOŻE OLEJOWAĆ POWIERZCHNIE

Nowa paleta produktów Legno marki ADLER przekonuje zarówno profesjonalistów jak i jest dostępna dla majsterkowiczów. Zasadniczo olejowanie nie jest skomplikowaną czynnością: różnorodne techniki nakładania - od nakładania wałkiem po nakładanie pędzlem, chustką bawełnianą aż po gumowy wałek - funkcjonują bez problemów. Nadmiar powinien po prostu zostać starty ręcznikiem papierowym i gotowe!

W przypadku Legno-Hartwachsöl wystarcza już jedno naniesienie do uzyskania perfekcyjnego rezultatu. Legno-Color i Legno-Öl punktują także dzięki szybkiemu schnięciu. Wyżelowany Legno-Color szczególnie nie sprawia problemów w zastosowaniu. Obojętne, co Państwo robią z paletą produktów Legno marki ADLER praca idzie jak po maśle.  

 

Katalog produktówOleje i woski do drewna ADLER do wewnątrz

Kontakt z prasą
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napisz e-mail
mgr Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napisz e-mail

Zum ADLER Online-Shop: