Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK

Zainspirowane okna – inspirujące widoki – firma ADLER przedstawiła na targach Frontale nową kartę kolorów okien

Barwne inspiracje – to nazwa, która zamieszała na targach okiennictwa Frontale i która spowoduje mieszanie kolorów w świecie okien. Fabryka Lakierów ADLER-Werk pokazała w Norymberdze nową kolekcję kolorów „Barwne inspiracje”, która otwiera cały świat nowoczesnych kolorów do okien i drzwi zewnętrznych zebranych w sześciu modułach. Jest tam wszystko, co nosi na sobie topowe okno drewniane lub drewniano-aluminiowe i co przykrywa modne drzwi. Proszę porwać swoich klientów do świata barwnych inspiracji i zapewnić sobie w ten sposób decydującą przewagę nad konkurencją.


29.03.2012

SZEŚĆ MODUŁÓW, SZEŚĆ ŚWIATÓW BARW

W praktycznym segregatorze połączono barwne inspiracje firmy ADLER w pięć modułów ze stylami do okien: „soleil“, „terzo“ i „miso“ do okien drewnianych, „loft“ i „tempura“ do okien drewniano-aluminiowych. Szósty moduł, „protor“, pokazuje trendy dla drzwi zewnętrznych i można go opcjonalnie włączyć do segregatora. Wszystkie światy stylów podzielono na nadające się do drewna iglastego i liściastego. W ten sposób można spełnić każde życzenie klienta, bo nowo wykreowane odcienie, od „burzy loków” do „spadającej gwiazdy” nie tylko brzmią atrakcyjnie, ale też i tak wyglądają i odzwierciedlają ducha czasu nowoczesnego mieszkania. 

„Moda odchodzi od klasycznych jasnobrązowych i żółtawych odcieni” mówi Daniel Pesserer, kierownik Działu Sprzedaży Lakierów do Okien w firmie ADLER, który opracował nową kartę barw razem z laboratorium i zespołem ADLER-Coloristik. „Obecnie wchodzi ponownie ciemny brąz, odcienie ziemiste, naturalne”. 

Z ZEWNĄTRZ ALUMINIUM, WEWNĄTRZ SAMA PRZYJEMNOŚĆ

Główny nacisk tyrolski producent lakierów kładzie na doskonale dopasowane produkty do okien drewniano-aluminiowych. „Okna drewniano-aluminiowe są coraz popularniejsze. Z produktami takimi jak olej ADLER Aquawood Lärchenöl, lakier  Aquawood Natureffekt lub  Softfeel  jesteśmy na dobrej drodze. We wnętrzach prezentują swój aksamitny, naturalny wygląd i takie wrażenie w dotyku. Na to jest zapotrzebowanie. Okna drewniane obecnie są traktowane jak meble, powierzchnia musi być perfekcyjna i być przyjemną w dotyku. I dokładnie to oferujemy, razem z nowo opracowanymi kolorami dla tych produktów” mówi Daniel Pesserer.  

DOBRA PORADA, DOBRA DECYZJA

Barwne inspiracje firmy ADLER to narzędzie dla producentów okien, którym może się posługiwać trendsetter zajmujący się architekturą i aranżacją wnętrz, by móc profesjonalnie doradzać i pomóc nawet i osobom prywatnym budującym domy w podjęciu właściwych decyzji. Dobrze posegregowana karta kolorów do okien i drzwi zewnętrznych składa się z oryginalnych wzorników, które sprawiają, że można poczuć cały świat modnych kolorów okien. 

 

Katalog produktów: Lakiery do okien marki ADLER 

Kontakt z prasą
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napisz e-mail
mgr Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napisz e-mail

Zum ADLER Online-Shop: