Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK

Kierownictwo

Fabryka Lakierów ADLER jest w rękach już trzeciego pokolenia niezależnym przedsiębiorstwem tyrolskim w posiadaniu rodziny Berghofer. Do dzisiaj firma ADLER jest przedsiębiorstwem rodzinnym i takim chce pozostać.  

 

Inż. Günther Berghofer, długoletni wspólnik kierujący przedsiębiorstwem ADLER-Werk-Lackfabrik, w roku 2001 przekazał prowadzenie firmy w ręce trzeciego pokolenia. Jego córka Andrea Berghofer przejęła kierownictwo spółki razem z długoletnim współpracownikiem dr inż. Manfredem Oberreiterem.

W NASZYCH ŻYŁACH PŁYNIE FARBA!

W firmie ADLER niczego nie pozostawiamy przypadkowi. Dlatego bierzemy wszystkie rzeczy w nasze ręce. Od produkcji do dystrybucji. Od doradztwa do gwarancji. Od produktu do jego przerabiania. To czyni nas wolnymi i niezależnymi w podejmowaniu decyzji.

 

Jako wiodący producent lakierów, farb i środków ochrony drewna w Austrii firma ADLER jest znana ze swoich produktów High-Tech szeroko poza jej granicami. Wysoka jakość i wszechstronna wiedza na temat ich stosowania stanowią podstawowe elementy naszego sukcesu. Przykładamy wagę do produktów przyjaznych dla środowiska. Kierujemy się mottem „Czysta praca, czyste środowisko”.

 

Jeśli chodzi o jakość i partnerstwo, to potrzeby i korzyści klientów stoją na pierwszym miejscu. Nasz system wartości w stosunku do pracowników i klientów stawia człowieka w centrum przedsiębiorstwa.

Andrea Berghofer o firmie ADLER

„Odkąd pamiętam, wszystko u mnie obraca się wokół firmy ADLER, i tak jest dobrze. Współpracownicy, klienci, dostawcy, stanowimy razem jedną wielką rodzinę!”

 

Andrea Berghofer jest wnuczką założyciela firmy Johanna Berghofera. Od lipca 2001 r. jest Dyrektorem Zarządzającym firmy ADLER.

Zum ADLER Online-Shop: