Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK

Kuchnia marzeń w wiejskim stylu

Spełnić wymagania klientów

Kuchnia marzeń w wiejskim stylu

JEDEN WARSZTAT DO WSZYSTKIEGO

Wymagania klientów są całkowicie różne. Rodzina z sąsiedztwa życzy sobie kuchni w angielskim stylu wiejskim, przedsiębiorca reprezentacyjnego pulpitu recepcyjnego, singiel mebla wielofunkcyjnego nie zajmującego wiele miejsca, restaurator urządzenia lokalu łatwego w pielęgnacji. I kto zbierze te wszystkie życzenia do jednego kapelusza? Racja! Kompetentny stolarz! Zastosowanie wszechstronnego surowca, jakim jest drewno, pozwala na urzeczywistnienie projektów z najwyższymi wymaganiami.

RODZINNIE

Takim ekspertem w całej szerokiej dziedzinie aranżacji umeblowania jest przedsiębiorstwo Hindinger KG w Kirchham (mała miejscowość w Górnej Austrii jest poza tym prawdziwym ośrodkiem kreatywnych stolarzy). Zakład zatrudniający 16 pracowników specjalizuje się w tym, że się w niczym nie specjalizuje. Jego walorem jest osobiste zaangażowanie i fachowa kompetencja w realizacji zamówień w równej mierze od klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych.

 

Przy czym i doświadczenie powinno odgrywać tu rolę – w końcu korzenie rzemiosła stolarskiego w rodzinie Hindinger sięgają roku 1798(!). Dzisiaj firmę prowadzi w trzecim pokoleniu Franz Hindinger i dzieli się pracą ze swoją córką, inż. Claudią Hindinger, której indywidualne projektowanie wywołuje silniejsze bicie serca u klientów.

KOLOROWO

Jedno spojrzenie na ostatnio zrealizowane projekty wykazuje, że imponują one wielką różnorodnością. Dla stałego klienta ostatnio wykonano kuchnię marzeń z dużą jadalnią. I to z przytulną, wiejską elegancją. Fronty wykonano ze świerku szczotkowanego, na powierzchnię zastosowano bejcę pozytywowąADLER Positiv-Plus-Beize , którą polakierowano w odcieniu Camee ze stopniem połysku G50.

ELASTYCZNIE

Całkiem inaczej stylistycznie i optycznie prezentuje się praca dla pewnego miejscowego przedsiębiorcy. Odnoszący sukcesy businessman życzył sobie jako pulpit recepcyjny całkiem niezwykły mebel. W kształcie nerki, z wysokim połyskiem, łączony na skos, w połączeniu z dekorowaniem drewnem zebrano. Wielkie wyzwanie – w końcu wysoki połysk nie znosi nawet najmniejszego pyłku – w normalnych warunkach warsztatowych powierzchnia mogłaby ucierpieć.

 

Dlatego też zespół stolarzy ściągnął ekspertów firmy ADLER na konsultacje. I przeprowadził się potem na krótko do kabiny natryskowej lakierni samochodowej. Tam można było perfekcyjnie wykonać bardzo dobre pokrycie z lakierem wypełniającym ADLER PUR-Spritzfüller, lakierem Pigmopur RAL 8025 i warstwą nawierzchniową z lakieru PUR-Glanzlack . „Wszyscy byli zdumieni i w pełni zadowoleni” podkreśla inż. Claudia Hindinger. Najlepsza jakość, super partner i należna miara elastyczności to tajemnica sukcesu stolarza!

Fakty o projekcie
Obiekt
Kuchnia marzeń w wiejskim stylu i pulpit recepcyjny w wysokim połysku
Zastosowane produkty
Firmy wykonawcze
Hindinger KG, Kirchham

Zum ADLER Online-Shop: