Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK

Leżanka bujana dla ośrodków Wellness

Gwarantowane naturalne odprężenie

Leżanka bujana dla ośrodków Wellness

POWIETRZE I LEŻANKA

Położyć się, wyłączyć i pozwolić duszy się pobujać. Spokój, po prostu spokój. Niepowtarzalne odczucie unoszącej się lekkości. I to na najbardziej naturalnym materiale świata. Super leżankę z drewna oferuje Stolarstwo Franz Schroll z bawarskiego Chiemingu. „Jako namiętny amator sauny leżałem już na zbyt wielu niewygodnych leżankach i po prostu ją sam zrobiłem” wyjaśnia Franz Schroll. Żona i dzieci wspierali mnie bardzo na drodze do perfekcyjnej leżanki – ciągle ją wypróbowywały. A wynik brzmi: „Leży się jak na łonie Abrahama”, śmieje się stolarz. „Nie ma lepszej metody na odprężenie – właściwie to Fundusz Zdrowia powinien za to płacić!”

BAWARSKIE ŁOŻE

Zatrudniający 15 osób zakład wytwarza to wyrafinowane łoże do wypoczynku w różnych wersjach – zgodnie z zachciankami lenia – leżanka bujana, na przykład, budzi wspomnienia dzieciństwa, zaskakuje, ale ukrytą techniką. Silnik elektryczny za pośrednictwem zdalnego sterowania ustawia bezstopniowo pozycję do leżenia. Może to być pozycja siedząca albo leżąca, wystarczy nacisnąć przycisk. A kto chciałby we dwoje pobujać sobie między marzeniami a czuwaniem, może skorzystać z leżanki podwójnej. Standardowo leżanki są wykonywane z dębu, przy większym zleceniu można się przerzucić na inne gatunki drewna.

 

Ale lakier pochodzi zawsze z firmy ADLER – Franz Schroll zachwyca się olejem ADLER Legno-Öl. „Optymalny produkt chroniący naturalną barwę i rysunek słojów drewna i przy tym działa odpychająco na wodę i brud. A wrażenie w dotyku jest sensacyjne!” Czysta przyjemność z leżenia na czystym drewnie. Uznała to rodzina Schrollów – ku ubolewaniu stolarza – „U nas w domu stoi naturalnie taka leżanka i najszybszy zawsze tam się kładzie – niestety, najczęściej to nie jestem ja …”

Fakty o projekcie
Obiekt
Leżanka bujana dla ośrodków Wellness
Zastosowane produkty
Projektant
Stolarstwo Franz Schroll
Ukończenie prac
2009
Firmy wykonawcze
Stolarstwo Franz Schroll, Chieming

Zum ADLER Online-Shop: