Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK

Wilanowski apartament

Nowoczesna elegancja

Wilanowski apartament

Przestronny apartament

Mówi się, że architektura "uszczęśliwia". Zdecydowanie zwrot ten odzwierciedla położony na warszawskim Wilanowie apartament, który jest niezwykły pod wieloma względami.  Dzięki przestronności wnętrz, doskonałemu rozmieszczeniu i zagospodarowaniu wszystkich pomieszczeń oraz umeblowaniu roztacza swój urok na każdego, kto przestąpi jego próg. Właściciele apartamentu chcieli, by po ciężkim dniu pracy pełnił on rolę bezpiecznej przystani. Dzięki pomocy ekipy Stolarstwo24 Ireneusz Ładziak, która to wykonała prace stolarskie w apartamencie, efekt ten został osiągnięty. W czasie realizacji ekipa korzystała z lakierów marki ADLER.

 

Zabudowa kuchenna

Wchodząc do kuchni już od progu można poczuć magię przepełniającą to pomieszczenie. Wszystko jest tu doskonale uporządkowane oraz eleganckie. Zabudowa kuchenna wykonana z MDF-u lakierowanego na wysoki połysk, połączona ze wstawkami z orzecha amerykańskiego w jednej płaszczyźnie, tworzy niesamowity akcent blasku frontów dopracowanych w najmniejszych szczegółach  dzięki lakierowi Pur Glanzlack od ADLER.

 

Orzechowy salon

Sercem apartamentu jest orzechowy salon…. To właśnie w tej części mieszkania można odpocząć z kieliszkiem wybornego wina przy kominku i kąciku telewizyjnym. Wkomponowane zabudowy z orzecha amerykańskiego wraz z błyszczącym sufitem ukazują oryginalność wnętrza i jego ciepło.

  

Subtelna sypialnia

Mimo, że sercem całego apartamentu jest jego salon, to w subtelnej śnieżnobiałej sypialni skupiają się wszelkie myśli jej domowników. Zastosowany mdf frezowany według wzoru klienta i polakierowany lakierem Pigmopur G50 firmy ADLER pozwala ukoić przed snem skołatane nerwy oraz wprowadzić umysł w błogi stan relaksu. Ten sam motyw został wykorzystany również w drzwiach do garderoby.

 

Wyjątkowa łazienka

Okładziny ścienne, szafki oraz podłoga  wykonane z drzewa tekowego w tej części pomieszczenia pokazują jak maksymalnie można wykorzystać miejsce nie burząc jego stylu. Króluje tu lakier Legnopur, który zabezpiecza drewno podatne na wilgoć.

 

Przedpokój nowoczesny, ale...

Mówi się, że najciemniej  jest pod latarnią, ale zdecydowanie nie w tym przypadku. Romantyczna parkowa ławka wraz z latarnią jest kwintesencją przedpokoju, który wita mieszkańców. Firma stolarska wykonała przedpokój z dopasowanymi zabudowami, wiszącymi podświetlanymi półkami i drzwiami przesuwnymi.

Fakty o projekcie
Obiekt
Apartament Warszawa Wilanów
Zastosowane produkty
Projektant
SPR Studio Projekt Raczkowska
Firmy wykonawcze
Stolarstwo24 Ireneusz Ładziak

Zum ADLER Online-Shop: