Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK

ADLER ist Ihr Ansprechpartner für eine kreative Wandgestaltung!

Upiększaj swój dom i stwórz przytulną atmosferę, w której będziesz się bardzo dobrze czuć. Puść wodze fantazji przy projektowaniu ścian i użyj wyrazistych i odpowiednio dobranych farb. Czynnie Cie przy tym wesprzemy. ADLER jest do Twojej dyspozycji, jeśli chodzi o  farby, lakiery, lazury und środki ochrony drewna. Więcej niż 10.000 artykułów należy do naszej palety ofertowej, w tym także produkty do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.

WYBÓR FARB I KOMBINACJI

Jakie kombinacje farb pasują do siebie najlepiej i tworzą piękne kontrasty? Wraz ze wzornikami ADLER Edition 21 zawsze znajdziesz właściwą barwę i pasujące do siebie kombinacje kolorów do zaprojektowania Twoich ścian. Tak jak w przypadku kreatywnych wzorników „Pastells 2011”, które podzielone są na trzy-kolorowe serie, pomagające tworzyć kombinacje kolorystyczne. W katalogu produktów  "Farby do fasad i pomieszczeń mieszkalnych" znajdziesz wiele farb (np. Formel 2000), które otworzą się przed Tobą szereg możliwości wyboru. Partnerzy firmy ADLER lub profesjonaliści w temacie farb w Twojej okolicy posiadają wszystkie odpowiednie wzorniki ADLER oraz próbki na miejscu i chętnie doradzą Ci, jak osiągnąć efekt na ścianie o którym marzysz.

ADLER Szukaj partnera

FARBY NADAJĄCE SPECJALNE EFEKTY DLA KREATYWNEGO PROJEKTOWANIA ŚCIAN

Dla mocniejszego zaakcentowania koloru ADLER oferuje szereg farb nadających efekty specjalne, które otwierają wiele możliwości zaprojektowania Twoich ścian. Tak np. Color-Emotion farby nadające efekt metalu lub kamienia.

Gładkie albo równe powierzchnie to już przeszłość – teraz czas na prawdziwie naturalne materiały. Wyczaruj z Color Emotion nowoczesny efekt kamienia albo

efektowny metaliczny efekt na ścianie.

Więcej znajdziesz w zakładce: "Porady i metody" gdzie pokażemy Ci jak z Color Emotion  krok po kroku wyczarować na Twojej ścianie efekt rdzy albo śródziemnomorski efekt piaskowca. 

 

Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o nas i naszych produktach stosowanych do projektowania ścian? Informacje zasięgnąć możesz z naszej strony internetowej lub bezpośrednio od partnera firmy ADLER znajdującego się w Twojej okolicy! Z pomocą najnowocześniejszych technologii mieszania farb zostanie skomponowana i umieszana żądana barwa. Jak zapoznasz się już z tematem kreatywnego projektowania ścian z produktami firmy ADLER, będziemy się cieszyć ze zdjęć i opinii – w zakładce Referencje.

 

 

Inne interesujące tematy znajdziesz tutaj:

Zum ADLER Online-Shop: