Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji
OK

Jesteśmy dumni z naszych klientów …

… i dumni z tego, że nasze produkty są stosowane z dużą dozą kreatywności, doskonałości i innowacyjności. Tutaj można znaleźć wybór naszych najlepszych referencji.

Przepis na sukces ekonomiczny firmy ADLER opierał się od zawsze na zasadzie partnerstwa. Silne i przez lata pielęgnowane stosunki z naszymi sprzedawcami i klientami z rzemiosła i przemysłu doprowadziły nas i naszych klientów do rozwoju.

 

Każda grupa ma przy tym specyficzne wymagania. Jedno jest jednak równie ważne dla wszystkich – jesteśmy blisko naszych klientów. Pod względem geograficznym i treści. Bo nikt nie zna lepiej interesu klientów niż nasi współpracownicy. Dlatego firma ADLER uważa się za partnera do rozwiązywania całościowego problemów, a nie tylko za czystego oferenta produktów i świadczeń.

"Używamy lakierów marki ADLER, ponieważ ADLER dostarcza produkty najwyższej jakości, proponuje innowacyjne rozwiązania i zawsze stara się sprostać naszym wymaganiom. Nasi klienci również wymagają od nas:okien, które łatwo utrzymać w czystości oraz tego, że każdy znajdzie dopasowaną do swoich potrzeb kolorystykę."

 

„Produkujemy dla Neue Wiener Werkstätte najwyższej jakości meble – dlatego też od naszych dostawców również wymagamy materiałów najwyższej jakości.  Akurat przy doborze lakieru nie można oszczędzać - perfekcyjna powierzchnia jest KONIECZNA.“

Huber&Sohn Bachmehring
Fenster-Holzbau

HUBER&SOHN BACHMEHRING FENSTER-HOLZBAU

„ADLER jest naszym najbardziej zaufanym partnerem, który spełnia nasze oczekiwania pod względem jakości i uzyskiwanych rezultatów. Poza tym, cenimy gotowość na zmiany oraz reakcję na nasze propozycje rozwoju.”

Broecking Fenster

BROECKING FENSTER

„W trakcie poszukiwania bezwarunkowej gwarancji jakości natknęliśmy się na firmę ADLER. Potrzebujemy partnera, z którym będziemy mogli nawiązać współpracę długoterminową. W firmie ADLER właśnie takiego partnera odnaleźliśmy.”

Döpfner Betriebs-GmbH

DÖPFNER BETRIEBS-GMBH

„Jesteśmy związani z firmą ADLER już od wielu lat i to z wielu przyczyn. Partnerzy do bezpośrednich rozmów, szybki czas reakcji i naturalnie duża doza entuzjazmu. Krótko i węzłowato – dobrze się czujemy u ADLERA!”

Stefan Blagusz

STEFAN BLAGUSZ

„Jako członek-założyciel Mistrzów Farby ADLER jestem od dziesięcioleci przekonany do tego pomysłu i nigdy się nie rozczarowałem. Niepowtarzalny  marketing, rodzinne stosunki  i zaufanie do sprzedawcy specjalisty  są niezrównane.”

Rieder KG

RIEDER KG

 

„Na nasze okna, drzwi i meble nakładamy tylko farby marki ADLER. Gorąco polecamy każdemu współpracę z firmą ADLER - Lakiery.”

De Nardi

DE NARDI

„Współpracujemy z firmą ADLER, ponieważ oferuje ona nam  zawsze produkty najwyższej jakości, dostosowane do naszych potrzeb i ponieważ firma ADLER, tak ja i my, przykłada wielką wagę do badań, rozwoju oraz bieżącej innowacyjności. „

Internorm - Lieferantenpreis 2010

INTERNORM - LIEFERANTENPREIS 2010

„Mamy dodatkowe kryteria, jak obsługa, jakość współpracy i elastyczność. Kryteria te firma ADLER spełnia co roku. W przy- padku pojawienia się problemów, ludzie od ADLERA natychmiast starają się znaleźć rozwiązanie.”

Josef Walter GmbH

JOSEF WALTER GMBH

„Po  3 dziesięcioleciach udanej współpracy z firmą ADLER poznaliśmy ją jako uczciwego, wiarygodnego i profesjonalnego partnera. Nasi klienci cenią sobie produkty firmy ADLER,  ponieważ  ich jakość do nich przemawia.”

Zum ADLER Online-Shop: