Główna Ksiegowa/wy

01. Jan. 2022 - Księgowość - Kraków

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych

  • Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych spółki

  • Prowadzenie dokumentacji podatkowej spółki

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych i statystycznych oraz skonsolidowanych dla spółki matki

  • Sporządzanie deklaracji CIT, VAT, PIT, ZUS, PFRON, GUS, NBP

  • Tworzenie raportów finansowych dla partnera spółki w Austrii

  • Udział w przygotowaniu corocznego planu budżetu

  • Zarządzanie i nadzór nad zespołem księgowo-kadrowym

Wymagania i predyspozycje:

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Otwarta i przyjazna osobowość

  • Biegła znajomość systemu COMARCH Optima ERP

  • Znajomość systemu Microsoft Dynamics 365 będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość prawa pracy i przepisów prawa podatkowego

  • Znajomość zagadnień rachunkowości dotyczących ksiąg handlowych

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 5 lat

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie min. B2

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat

  • Umowę o pracę lub umowę B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w sympatycznym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dostęp do programu Multisport