Dłuższa żywotność i piękno: zestaw ADLER do pielęgnacji okien, drzwi domowych i mebli ogrodowych

Piękne, dopracowane w najmniejszym szczególe, wykonane z precyzją - tak okno opuszcza warsztat. Ale jak długo pozostaje takie piękne? Jaki jest pożytek z najlepszego okna, jeśli zabraknie mu opieki? Okna są w naturalny sposób narażone na wiele czynników: deszcz uderza o ramy, słońce pali drewno, brud osiada na powierzchni. Dlatego okna wymagają opieki. Właśnie dlatego wiodący austriacki ekspert w dziedzinie lakierów okiennych firma ADLER oferuje obecnie producentom okien narzędzie, za pomocą którego mogą oni szybko i łatwo zapewnić swoim klientom prawidłową pielęgnację okien. Z nowym zestawem ADLER WinDoor Care-Set nie tylko okna, ale także drzwi domowe i meble ogrodowe mogą być czyszczone i pielęgnowane. Co znacznie wydłuża ich trwałość.
27 paź 2020

Jeden za wszystkich


Oprócz instrukcji pielęgnacji, dobrych rad i wskazówek, producenci mogą teraz zapewnić szczęśliwym nowym właścicielom okien odpowiedni zestaw do pielęgnacji, a tym samym prawdziwie wszechstronny: zestaw do pielęgnacji WinDoor firmy ADLER jest idealny do pielęgnacji lakierowanych okien, drzwi i mebli ogrodowych . Niezależnie od tego, czy są wykonane z drewna, aluminium czy PCV. Niezależnie od tego, czy jest to powierzchnia o jedwabistym połysku czy matowa. Niezależnie od tego, czy pracowałeś z powłokami lazurującymi czy kryjącymi: „Powierzchnia jest najpierw dokładnie czyszczona środkiem czyszczącym, a emulsja pielęgnacyjna zamyka mikrodrobne pęknięcia i pory w warstwie lakieru i jest odporna na wodę, olej i brud” - wyjaśnia dr hab. Simon Leimgruber z działu projektowania okien firmy ADLER. Stosowany raz lub dwa razy w roku preparat pielęgnacyjny dosłownie odpycha wodę, a tym samym zapewnia znacznie dłuższą żywotność malowanej powierzchni. Dzięki temu nawet powłoki matowe nie błyszczą: zachowują swój pierwotny wygląd!

Raz i dwa i to wszystko
Zestaw do pielęgnacji WinDoor jest niezwykle praktyczny i łatwy w użyciu; pomalowane powierzchnie okien, drzwi i mebli można odświeżyć w zaledwie dwóch krokach: użytkownicy czyszczą powierzchnię żółtą ściereczką i środkiem czyszczącym ADLER Top Cleaner, a następnie ścierają wilgotną szmatką. Po krótkim czasie wysychania ADLER Top-Care nakłada się niebieską szmatką - gotowe! Okna, drzwi i meble ogrodowe są czyste i zabezpieczone - i zachowują swoje piękno przez wiele, wiele lat!

© by adler-lacke.com