I wszystko jasne: lakier Aduro Isofin od ADLER

Obecnie za piękny uznaje się naturalny wygląd. Niezmieniony. Autentyczny. Ma to odniesienie również w stosunku do naszych domów i mieszkań. Drewno jest najchętniej wybieranym materiałem na etapie wyposażenia, ponieważ drewno to piękno w najczystszej postaci. Nowy bezbarwny lakier rozjaśniający ADLER Aduro Isofin podkreśla to naturalne piękno - i utrzymuje je przez długi czas!
10 sie 2020

Mocny charakter

Aby uzyskać doskonały „naturalny wygląd”, trzeba sięgnąć po asa do rękawa, wykonać kilka prostych sztuczek, które podkreślą naturalne piękno. ADLER uczyni to właśnie z drewnem, ponieważ również ono jest najpiękniejsze w swoim naturalnym wyglądzie. Jednakże niezabezpieczone drewno szybko straci swoje zalety. Wystawione na działanie światła stanie się ciemniejsze, brud będzie przywierać do surowej powierzchni, a oddziaływanie mechaniczne lub chemiczne spowoduje uszkodzenia. Aby temu zapobiec, eksperci firmy ADLER opracowali Aduro Isofin: nowy lakier bezbarwny o działaniu rozjaśniającym, a tym samym zachowującym surowy, naturalny charakter świeżego drewna. Powierzchnia wygląda jak nieobrobiona, a mimo to jest dobrze chroniona przed substancjami chemicznymi i uszkodzeniami mechanicznymi.

 

Szykowny

Aduro Isofin szczególnie nadaje się do jasnych gatunków drewna, takich jak świerk, klon lub dąb. Również ciemne oraz stare drewno zyska doskonałą odporność na żółknięcie, dzięki pokryciu nowym dwuskładnikowym lakierem PUR. Ten rozjaśniający lakier zapewnia eleganckie podkreślenie porów i piękny matowy wygląd. Dzięki optymalnej ilości środków do ochrony przed promieniowaniem UV, długotrwale zapobiega żółknięciu i zmianie koloru. Podobnie jak cała gama produktów firmy ADLER, Aduro Isofin jest wyjątkowo łatwy i szybki w użyciu. Można go stosować jako produkt wielowarstwowy, który szybko wysycha. Szlifowanie pośrednie i warstwę nawierzchniową można zastosować już po dwóch godzinach od pierwszego lakierowania. Aduro Isofin i wszystko jasne

© by adler-lacke.com