Superbohaterowie Adlera na Interzum

Uwaga! Czy to super aksamitny magik regeneracji, twardy artysta w przerabianiu czy futurystycznie wyglądające twory - ekipa superbohaterów z ADLER będzie starannie wzbudzać zainteresowanie odwiedzających targi Interzum w Kolonii. Od 21 do 24 maja austriacki producent farb pokaże wszystkie moce w hali 10.2, stoisko C038.
20 mar 2019

Aksamitny

Kolorowy jak kameleon, super miękki i o właściwościach regeneracyjnych: to ADLER Bluefin Pigmosoft. Głęboko matowy lakier pigmentowy z gamy lakierów wodnych, przyjemnie aksamitny w dotyku, a zarazem odporny i twardy. Nie ulega wybłyszczeniu bez względu na to, jak często dotykany, drapany czy porysowany. Jeśli jego doskonała matowa powierzchnia zostanie wybłyszczona czy lekko zadrapana, po prostu zregeneruje się przez noc.

Twardziele

Materiały drewnopochodne wszędzie tam, gdzie sięga wzrok! Ale nagle pojawia się niewiarygodny ADLER Aqua-Pure-Metal i w skrócie przekształca wszystko w prawdziwy metal. Składający się w 90 procentach z żelaza sprawia, że nawet ​​Iron Man wygląda na starego. Jest niczym dżinn z lampy, a może precyzyjniej mówiąc - z puszki. Ponieważ producenci mebli mogą życzyć sobie wszystkiego: złota, cyny, brązu, miedzi - czego dusza zapragnie. Dzięki różnym dodatkom Aquafix, ADLER zamienia drewno w każdy możliwy metal. A jeśli nie lubisz surowego metalu, zawsze możesz wybrać beton. Oczywiście tylko na powierzchni elementu, ponieważ ADLER Pure-Concrete nakłada się z pistoletu lakierniczego.

BOHATEROWIE Z PRZYSZŁOŚCI

Odwiedzający targi będą mogli jeszcze w 2019 r. spotkać się projektami ADLER z przyszłości. Asortyment ADLER Innolux umożliwia powlekanie mebli całkowicie nowymi technologiami: Matowe powierzchnie bez środka matującego dzięki technologii Excimer i na przykład ADLER Innolux Exc; lub dotykowe efekty trójwymiarowe dzięki Innolux TOPCOAT DLE; lub super odporne panele w super wydajnym procesie powlekania za pomocą Innolux TOPCOAT Inert. Spójrz na Interzum w Kolonii i poznaj super bohaterów ADLER z puszki. Od 21 do 24 maja 2019 r., Hala 10.2, stoisko C038.

© by adler-lacke.com